Zamknięty

80604 serwis w joomla - modyfikacje

Jestem w trakcie tworzenia serwisu w joomla 1.5.22. Serwis jest w 80% skończony. Zlecę wykonanie następujących czynności:

- zmiana widoku wpisów (V-Card) w komponencie Sob2; obramówka, kolory czcionek, położenie tekstu, zdjęcia itp.

- zmiana wyglądu okna dodawania wpisów w sobi2; konkretnie chodzi o zmianę wyglądu okna, w którym wybiera się kategorię do której ma przynależeć dany wpis.

- sformatowanie wyglądu widoku szczegółowego wpisu w sobi2; zmiany kosmetyczne min: ustawić aby link do strony www podany przy wpisywaniu ogłoszenia widniał jako pełna nazwa adresu (w tej chwili link ma postać \"www\"), poprawić błąd - nie wyświetlają się zdjęcia po kliknięciu tylko białe pola i kilka innych drobnych zmian.

- w samej joomli sformatować szablon, bez grafik, chodzi głównie o zmianę czcionek, kolorów, przesunięcia jakiejś ramki itp.

- poprawić szybkość wczytywania serwisu, na początku strona startowa ładuje się w dziwny sposób, ramka pionowa, która jest docelowo po lewej stronie na początku pojawia się na środku po czym po sekundzie przesuwa się na swoją pozycję.

- dodać na stronie startowej mapkę polski google zintegrowaną z wpisami w sobi2, tak aby po dodaniu jakiegoś wpisu (podaje się adres i zaznacza na mapie google położenie - to już jest w serwisie) na mapce głównej na stronie startowej dodawał się znacznik położenia danego obiektu (dokładnie coś takiego jak jest na stronie startowej [url removed, login to view] )

- sformatowanie wyglądu komponentu DJClassifieds

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany podjęciem zlecenia to podeślę na e-maila tymczasowego linka do serwisu, aby sobie obejrzeć jak wygląda w tej chwili.

Poproszę o wystawianie ofert cenowych oraz szacowanego czasu wykonania (czas nie jest priorytetem, kwestia tylko umówienia się na jakiś termin wykonania)

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: je grafik design, serwis, jak doda, sobi2 joomla, joomla sobi2 link, google mapie, joomla sobi2

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #5653274