Anulowany

58579 Serwis powiadamiacz

Serwis powiadamiacz:

moduły

1========================== profile / konta ===================

Profil, który będzie posiadał w sobie możliwość dodania prostego opisu (kilka informacji o sobie np: możliwość elastycznego dodawania pól albo z góry ustalonych jak: metryczka, ul. filmy, książki, zainteresowania, odbyte kursy/szkolenia - tylko do wypisania), małe zdjęcie/miniatura/avatar oraz zaliczanie wypowiedzi czy udziału w wydarzeniach. Dobrze byłoby gdyby serwis posiadał integrację kontaktów znajomych i ich dodawanie (np: outlook, gmail, o2, onet, wp, facebook, [url removed, login to view], blip, flaker, twitter, komunikatory). W profilach powiadamianie o wydarzeniach na które wybierają się znajomi, bądź które tworzą znajomi, które lubią, kto z kim się wybiera.

2========================== rodzaj powiadamiania ==============

Formy powiadamiania użytkowników:

- sms, komunikatory, e-mail

Możliwości wybierania powiadomień z: kategorii wydarzeń(np: spotkanie biznesowe, konferencja naukowa, koncert) a także w podkategoriach np: koncer>hip-hop. Wybranie formy i kategorii powiadomienia. Możliwość również tworzenia swoich (prywatnych lub publicznych) wydarzeń lub powiadomień np: wizyta u fryzjera > e-mail/gg/sms, albo przypomnienie znajomemu o spotkaniu w barze 2 godziny przed.

* sms/meil/gg do klienta potwierdzający przyjęcie propozycji rezerwacji terminu przez system

* sms/meil/gg... do właściciela zasobu o dodaniu nowej propozycji terminu

* sms do klienta o potwierdzeniu proponowanego terminu przez właściciela

* sms przypominający klientowi o umówionym spotkaniu wybraną liczbę godzin wcześniej

* sms przypominający właścicielowi o umówionym spotkaniu wybraną liczbę godzin wcześniej

* sms informujący o odwołaniu terminu przez właściciela

* sms informujący o odwołaniu terminu przez klienta

- czyli, możliwość wykupienia powiadomień w obie strony (jeżeli klient zechce odmówić spotkanie to może skorzystać z punktów właściciela np: spotkanie biznesowe klient powiadamia przez serwis właściciela firmy, że się nie może spotkać w tym terminie albo w ogóle korzystając z jego wykupionych punktów np: kupuje abonament w wysokości 5000 smsów(możliwych do wysłania w obie strony, zaznacza sobie czy w obie strony czy tylko w jedną strone (w jedną to np: organizator koncertu powiadamia swoich członków imprezy, że się ta nie odbędzie np: ważne wydarzenie godzinę przed koncertem).

3========================== wydarzenia/powiadomienia ==========

prezentacja powiadomień w formie kalendarzowej (implementacja google kalendarzy) oraz w formie listy spotkań np: [url removed, login to view] Do tego karze wydarzenie może posiadać takie opcje prezentacji jak: system digg/wykop, bookmarks, opis sztywny (czas trwania, kto, co, za jaką cene, miejsce/lokalizacja geo, mini galeria(plakaty, zdjęcia), opis szeroki-dowolny, kto się wybiera, lubię to, komentarze/dyskusja

4========================== reklama/promocja/ =================

Możliwość sprzedaży smsy do większej liczby ludzi (wg. kategorii, która wybrali i z której chcą pobierać informacje), meili, komunikatory. Możliwość również promowania wydarzenia za sprawą wykupienia opcji np: na stronie głównej, roześlij wiadomość do użytkowników z tej kategorii/wiadomość na komunikatorze czy podświetlenie w kategorii. Użytkownicy za sprawą systemu wykop/digg mogą sami podbijać wydarzenie w kategorii i ew. popularne na stronie gł. Serwisy mogą się promować za sprawą np: konta/grupy która jest w ich nazwie/domienie i dodają np: (serwis filmowy do kategorii film: premierę film wykorzystując odsyłacze i materiał ze swej bazy i tak z innymi: muzyczne, biznesowe, praca, książka, gry).

5========================== grupy dyskusyjne =================

Możliwość zakładania grup dyskusyjnych w kategoriach głównych np: koncerty, imprezy, konferencje naukowe, warsztaty/szkolenia. Użytkownicy mogą utworzyć grupy dyskusyjne z możliwością opisania jej, dodania członków/moderatorów, loga, oraz zakładania tematów i dyskutowania.

Grafikę dostarczę osobiście w pliku psd + ew. proszę oferte bez grafiki i z grafiką.

Czekam na propozycje cenowe i czas wykonania. ew. propozycje dodatkowych/aktualnych rozwiązań.

tutaj jest podobny kalendarz: [url removed, login to view]

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: www wp pl, www .wp.pl, www onet pl, www graphic design co za, reklama loga design, premier design, onet pl, Loga design, je grafik design, html 5 pl, graphic design hip hop, kim d, www facebook co za, www co za facebook, system rezerwacji, serwis, prezentacja, onet, oferte, odb

O pracodawcy:
( 1 ocena ) Poland

Numer ID Projektu: #5632233