Zamknięty

108500 Skrypt OTO - php mysql java

Poszukuję osoby która wykona skrypt One Time Offer, pracującego na php, mysql i ew. java. One Time Offer - czyli strona pojawia się tylko raz i jest aktywna przez pewien czas (możliwy do ustalenia) po wejściu na dany adres z danego linka.

Sprawa jest o tyle prosta, że każdy wchodzący łączy się ze stroną za pomocą unikalnego linka z poczty email. Dane linka powinny zostać zapisane do bazy danych co pozwoli już identyfikować użytkownika w przyszłości, a tym samym dla tego ID włączyć na stronie funkcję odliczania czasu do zamknięcia oferty. (będzie potrzebny cron)?

Po wyczerpaniu czasu przeznaczonego na wyświetlanie oferty, wejście w linku który będzie już identyfikowany w bazie, użytkownikowi będzie się wyświetlała inna strona np. [url removed, login to view]

Proszę o ew. uwagi i spostrzeżenia osób chętnych do podjęcia się napisania skryptu, dodatkowo proszę o pozostawienie kontaktu przynajmniej gg.

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: cron design, oto, java php mysql, php mysql java, email java mysql, java cron, email cy, php time offer, php mysql cron, java mysql time, php time java, cron php mysql

O pracodawcy:
( 7 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #5680402