Anulowany

110170 Skrypt strony ala [login to view URL]

Witam, szukam osoby lub osób, które podjęły by się stworzenia w pełni funkcjonalnego serwisu ala [url removed, login to view] na podstawie layoutu i [url removed, login to view] rozwiązania niektórych elementów może być otwarta jednakże zależy mi na tym aby szczególną wagę przyłożyć do wyglądu i odwzorowania serwisu z layoutu. Wiem, że niektóre elementy strony nie będą wyświetlać się tak samo we wszystkich przeglądarkach (dotyczy to w szczególności starszych MSIE) ale pominięcie przez przeglądarkę niektórych elementów nie wyklucza poprawnego działania strony i wystarczająco dobrego wyglądu, zatem nie interesuje mnie zmienianie kodu na np. obrazki.

Bardziej szczegółowe wytyczne i więcej zdjęć prześlę zainteresowanym.

Przy realizacji serwisu potrzebna będzie umiejętność zastosowania niektórych technologii tj. ajax, jquery czy css webkit.

Zainteresowanych prosiłbym o kontakt mailowy, przesłanie jakiś przykładowych realizacji, podanie mniej więcej ceny za wykonanie takiego portalu. Prosiłbym też podać przewidywany przedział czasu realizacji, gdyby doszło do zlecenia.

Wesołych Świąt

Pozdrawiam!

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: webkit, jquery l, ala, wag

O pracodawcy:
( 15 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #5682049