Zamknięty

89702 Strona na autorskim/free CMS - tylko wdrożenie

Witam

Poszukuję osoby/firmy. która jest wstanie wdrożyć gotową grafikę wraz z gotowymi materiałami flash (wszystko dostarczamy w wersjach jakie będzie sobie życzył wykonawca .psd .fla) na stronę w systemie cms.

Silnikiem CMS może być wersja free (np. TYPO3) prosta i z dozą własnych przeróbek autorskich. Nie zależy nam na tak potężnym CMS jak JOMLA itd. Ze strony CMS mamy dodawać 2 poziomy menu i mieć możliwość wprowadzania tekstu, grafika + jakiś filmik i to tyle jeśli chodzi CMS.

Zależy nam na poważnych ludziach i naprawdę poważnych i odpowiedzialnych ofertach z którymi będziemy mogli wiązać więcej zleceń. Czas wykonania 10 dni. Więcej szczegółów i przebieg prac po wybraniu wykonawcy. Zależy nam na czasie więc decyzja może zostać podjęta nawet jutro po południu !!

Wykonanie zlecenia wiąże się z podpisaniem umowy o poufności wraz z kwotą za wykonaną pracę. (zabezpiecza Państwa i nas :-) )

Natychmiast po zatwierdzeniu wdrożenia zostaje wykonany przelew.

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: je grafik design, free graphic design psd, Jomla, cms psd flash, typo3 psd, free fla, doz, psd jomla, typo3 cms, menu fla free, flash menu jomla, free flash fla, free menu fla, flash menu free, flash free menu, flash fla menu free, free fla psd, fla free menu, free fla menu, free cms flash

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #5662166