Ukończone

113678 Stworzenie portalu internetowego o serialach

Poszukuję programisty PHP który w oparciu o bazę danych MySQL i przy użyciu javascript i/lub jQuery stworzy internetowy portal o serialach telewizyjnych. Do stworzenia będzie panel administracyjny, oprogramowanie portalu po stronie użytkownika a także integracja z OpenX - systemem zarządzania reklamą na stronie oraz integracja z Facebookiem (m.in. wprowadzenie logowania poprzez wtyczkę Facebooka i pobranie odpowiednich danych o użytkowniku z Facebooka). Mam gotową pociętą stronę i przygotowany css (dla strony głównej serwisu i kilku podstron). Niemniej jednak na pewno będzie trzeba stworzyć w html'u kilka nowych podstrony serwisu (na podstawie tych co istnieją - nic skomplikowanego).

Chciałbym, o ile się da, aby serwis był zamieszczony na serwerach wirtualnych [url removed, login to view] (linia profesjonalna Business Server PRO).

Poszukuję programisty do stałej współpracy. Z końcem roku 2013 nawet mogę tą osobę zatrudnić na umowę o pracę (praca zdalna z domu).

Osoby zainteresowane zleceniem proszę o wysłanie na adres wojtekszydlowski@[url removed, login to view] swoich portfolio wraz z opisem umiejętności programistycznych i dotychczasowego doświadczenia. Wybranym kandydatom prześlę wtedy szczegóły zlecenia z prośbę o wycenę.

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: php praca zdalna, home ko, pro z, wprowadzenie danych, openx, o;po[o, jquery l, business pl, praca zdalna, jquery php mysql panel, jquery gmail, jquery php portal, gmail jquery, portal jquery php, roku server, jquery portal php, portal jquery, roku javascript, php jquery portal, jquery portal

O pracodawcy:
( 14 ocen ) Dzierżoniów, Poland

Numer ID Projektu: #5685527

Przyznany użytkownikowi:

CoolPage

A proposal has not yet been provided

zł700 PLN w ciągu 0 dni
(4 ocen)
4.4