Zamknięty

118116 SugarCRM dla dużego klienta

Witam serdecznie,

Mamy do wykonania wdrożenie SugarCRM (w wersji Community ale z dedykowanymi modułami) dla dużego klienta. Z uwagi na dużą liczbę realizowanych w naszym zespole projektów chcielibyśmy nawiązać współpracę z osobą, mającą do czynienia z ww. narzędziem, która wsparłaby nasze działania w tym zakresie. Interesuje nas zarówno konfiguracja istniejących modułów, jak i tworzenie nowych, dedykowanych (nie tylko poprzez wyklikanie w interfejsie SugarCRM).

Z tego powodu oczekujemy propozycji od osób/firm, które posiadają już doświadczenie z SugarCRM. Współpraca częściowo zdalna z regularnymi konsultacjami u nas w biurze (centrum Krakowa) - w przypadku doświadczonego Wykonawcy możliwość współpracy bardziej zdalnej ale nie jest to bardzo preferowana przez nas formuła i bez spotkań się raczej nie obędzie, stąd im bliżej Krakowa tym lepiej.

Z uwagi na specyfikę wdrożenia, będzie ono realizowane (i wyceniane) etapami, stąd najpierw chciałbym porozmawiać z potencjalnymi Wykonawcami na temat ich możliwości, doświadczenia i wymagań.

Jeżeli chodzi o wycenę, proszę o zaproponowanie ceny gdyby projekt miał zajmować 2 miesiące po 120 godzin miesięcznie i dotyczyć w 40% wyszukania i konfiguracji istniejących modułów, a w 60% stworzenia od podstaw nowych modułów. Wycena ta jest szacunkowa i będzie służyć wyłącznie porównywaniu oczekiwań Wykonawców w stosunku do ich doświadczenia. Każdy z etapów będzie wyceniany osobno (i ta wycena będzie już wiążąca).

Oczywiście zachęcam do zadawania pytań.

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: ww design, sugarcrm design, ego design, sugarcrm ce, formu, community cam, cam community

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Kraków, Poland

Numer ID Projektu: #5689961