Zamknięty

113796 System Zarzadzania

Zlecę wykonanie oraz wdrożenia systemu zarządzania treścią oraz podwykonawcami.

Nasza firma zajmuje się Pomoca drogowa oraz ratownictwem drogowym już od kilku lat, Głownie działamy na teranie Dublina w Irlandii. Teraz chcemy wejść na rynek Irlandzki, I potrzebujemy Strony oraz systemu do zarzadzania wizytówka www oraz podwykonawcami.

link do layoutu strony dodam za kilka godzin kiedy będzie już w grany na serwer

1. System zarządzania podstronami strony oraz system wyszukiwania czy dana usługa jest dostępna w danym Mieście (bazując na tym czy w bazie jest wykonawca w obrębie do 50 kilometrów, oraz jakie usługi oferuje (pomoc drogowa, Zle zatankowane paliwo,odpalanie awaryjne, mobilna wulkanizacja, holowanie Tir czy Bus.)

2. (back end) system zarządzania pod wykonawcami ( podstawowe informacje takie jak polo zenie geograficzne (na tej podstawie system 1 będzie wyszukiwał podwykonawców) dane kontaktowe, możliwość dodawania i edycji usług które oferuje pod wykonawca) oraz dane do przelewu

3. (back end) System dodawania zgłoszeń telefonicznych od klientów (to tylko do mojej dyspozycji, podwykonawcy nie maja do tego dostępu) oraz tutaj będą widoczne zlecenia od warsztatów itp.

4. (back end) System rejestracji, zaradzania oraz możliwość dodania nowego zlecenia na np Warsztatów, garaży, oraz innych firm zajmujących się sprzedażą, naprawa itp samochodów (dla nich będą promocyjne ceny) (konto nie aktywne do momentu aktywacji przez nas). Kila specjalnych podstron tylko widocznych po logowaniu gdzie będą stawki oraz warowni umowy z tymi warsztatami.

3- 1. Podstawowe dane o kliencie ( imię, nazwisko, adres, rodzaj potrzebnej usługi (holowanie, źle paliwo, mobilna wulkanizacja, odpalanie awaryjne, tir lub bus holowanie) lokalizacje w której się aktualnie znajduje ( i znów szukamy najbliższego pod wykonawcy który oferuje dana usługę) oraz marka, model , numer rejestracyjny pojazdu którego szukamy.

3- 2. - wdrożenie Wirtualnego terminalu do płatności kartami kredytowymi firmy Paylane.

3- 3. sprawdzanie, w razie potrzeby edycja danych lub po prostu zatwierdź, i w tedy pod wykonawca dostaje maila i sms-a ze ma nowe zlecenie) (bramka sms jest)

Beda tez potrze jakieś statystki dla podwykonawców ile zleceń odebrali, i co się z tym wiąże ile zarobili (jeden wyjazd do klienta z określona usługą. Stawki określone przez admina wcześniej, Pod wykonawca musi zobaczyć stawki i za akceptować podczas rejestracji ze akceptuje nasze stawki) A dla mnie statystyki komu i ile zapłacić)

System będzie przetrzymywał bardzo ważne informacje jak np imiona, nazwiska, adresy, numery tel, oraz dane bankowe, Wiec musi być bezpieczny!!

Pozdrawiam i czekam na propozycje. Proszę o rozsądne ceny, W grę wchodzą systemy napisane w php + Mysql 5>, lub systemy desktopowe połączone ze strona www.

Kontakt: info<at>[url removed, login to view] Tel: 00353851026629

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: komu, dana design, amy g, systemy, polo, Marka, dana, amy, amy d, pod model, end system, system bus php, lone, nasza

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Dublin, Poland

Numer ID Projektu: #5685644