Zamknięty

113135 upload video oraz zdjęć

Zlecę wykonanie skryptu do uploadu zdjęć oraz filmów na moją stronę www skrypt, wykonany w php, css, js, ajax, jquery

Po wejściu na stronę upload dwa przyciski Zdjęcie lub Film

1. Opcja film

1.2 Wybierz plik, Prześlij z linku .flv lub Youtube

na tej samej stronie po wybraniu którejś z tych opcji wysuwa się pod spodem dodatkowy panel z polem tytuł opis tag te dane pobrane z przesłanego pliku {pola edytowalne) oraz opcje dodatkowe select publiczny prywatny i wybór kategorii.

1.3 Wszystkie dane przesłane do bazy (prześlę zapytanie do bazy z istniejącego już uploadu oraz wszystkie potrzebne zmienne)

1.4 Dane do bazy a plik do odpowiedniego katalogu prześlę jakiego

1.5 Info o poprawnym przesłaniu pliku.

2. Opcja zdjęcia

2.1 Wybierz plik

2.2 Po wybraniu pliku jak wyżej wysuwa się pod spodem dodatkowy panel z polem tytuł opis tag te dane pobrane z przesłanego pliku {pola edytowalne) oraz opcje dodatkowe wybór kategorii.

2.3 Info o poprawnym przesłaniu pliku.

Wszystko wykonane ładnie stylistycznie coś na wzór uploadu w youtube.

Po wygraniu aukcji prześlę gotowy upload który był kiedyś na stronie są tam wszystkie funkcjie np. tworzenie miniatur, konwerter video ffmpeg wszelkie zmienne, pobieranie pliku poprzez podanie linku, i tak dalej więc wszystko jest już napisane wystarczy poskładać wszystko do kupy i ubrać w dobrą szatę, jeśli wystąpią problemy czy też zmiany w zleceniu będzie dopłata do kwoty w zleceniu.

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: szat, jquery l, ane video, css film, jquery php upload, jquery tag, jquery video upload, ffmpeg video jquery, jquery upload video youtube php, upload ajax php jquery, upload film, dwa ajax, ajax ffmpeg php, ajax video upload php, php ffmpeg ajax, upload jquery, ffmpeg ajax, ffmpeg upload flv, jquery php ajax upload, ajax upload php jquery

O pracodawcy:
( 4 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #5684988