W Toku

91038 Zainstalowanie gotowej prezentacji Flash na stronę

Witam

Zlecę pilnie wykonanie instalacji wykonanej już prezentacji Flash (z szablonu Template Monster) na stronę sklepu internetowego.

Prezentacja jest dość złożona, opiera się na plikach xml. Z racji iż nie znam się na języku skryptowym nie wiem w jaki sposób skonfigurować ją wewnętrznie tak by nastąpiło loadingowanie, zaciaganie danych xml i ładowanie skryptu php do formularza kontaktowego. W ramach zlecenia chciałbym jeszcze aby działał poprawnie formularz kontaktowy wprowadzony już w tej flashowej prezentacji.

Pliki xml i inne (poza samym plikiem flash) będą umieszczone na moim serwerze dodatkowym na nazwa.pl. Plik flash znajduje się na serwerze IAI sklepu CHINA-TOWN.pl.

Proszę o oferty tylko osób, które znają się DOBRZE na Flashu, w szczególności Action Script 2 i PHP. Myślę że całość zlecenia dla doświadczonej osoby może zając góra pół godziny (gdyż preznetacja jest w pełni poprawnie działająca na dysku)

Pozdrawiam

Daniel Jurkiewicz

[url removed, login to view]

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: monster ca, prezentacja, IAI, china script php, xml template monster, template monster xml, script template monster, monster xml, template monster script, china script, template monster xml flash, monster flash, monster template script, php formularz xml, template monster flash xml, flash monster, flash action script xml, flash template monster, template monster flash

O pracodawcy:
( 1 ocena ) Gdynia, Poland

Numer ID Projektu: #5663456