Zamknięty

109322 Zlecę dodaniu paru opcji do CMS Oxwall

Witam serdecznie,

używam na swojej stronie CMS o nazwie Oxwall. Jest to CMS Społecznościowy a\'la Facebook.

Zlecę dodanie takich funkcji jak:

- Kategorie blogów (obecnie wpisy nie posiadają możliwości kategoryzowania. Chciałbym, aby użytkownik przy tworzeniu wpisu na blogu miał możliwość wyboru takowej. Kategorie będą tworzone z poziomu panelu administratora Oxwall. Na stronie Blogs przydałaby się zakładka Categories w której listowane byłyby te kategorie [kategoria][liczba wpisow]. Możliwość wrzucania kategorię w kategorię.).

- Dodanie uśmieszków do wpisów w całej treści serwisu, czyli użytkownik pisząc : - ) po wysłaniu postu widzi uśmieszek

- System notyfikacji (domyślnie powiadomienia są wysyłane za pomocą e-maili. Chciałbym zmienić sposób informowania z e-maili na okienko powiadomień (coś jak ikonka ziemi na Facebooku). Gdy nie ma powiadomień widzimy 0, gdy jest jedno 1, najeżdżamy i mamy tutaj komunikat np. Ktoś skomentował Twój blog itd.)

- Zdublowanie pluginu Blogs (po dodaniu kategorii do Blogów chciałbym aby zdublować ten plugin zmieniając nazwę na Recenzje, działanie to samo, tylko przy tworzeniu wpisu oprócz jego treści, użytkownik będzie musiał wypełnić określone pola (parametry recenzowanego produktu, które będą widoczne we wpisie w tabelce po lewej stronie. Na liście wpisów dodatkowo miniaturka określana przy tworzeniu recenzji, będzie ona także widoczna nad wcześniej omawianą tabelką, schemat wizualny przedstawię).

- Napisanie odpowiedniego adresu URL (w profilu użytkownika mamy dane Pola. W opcjach można zaznaczyć czy dana opcja ma się znaleźć w opcjach szukajki, chciałbym dodać zakładkę Menu, polecenie do szukajki które pokazałoby użytkowników tylko z danym parametrem. Przykład: Mam pole Tak/Nie o nazwie Sklep. Chciałbym dodać do menu zakładkę Sklepy, po kliknieciu pokazuje tylko użytkowników z zaznaczonym polem Tak).

- Możliwość zmiany theme przez użytkownika

- Sprawadzenie dlaczego e-maile z serwera nie działają i naprawienie błędu (przy instalacji definiuje się zadanie cron, zdefiniowałem je chyba poprawnie, mail nie działa mimo dodania w ustawieniach serwera smtp który porzechodzi test pozytywnie).

- Kategorie zdjeć (obecnie po wejściu w zakładkę Zdjęcia pokazują się wszystkie dodane zdjęcia. Chciałbym, aby pokazywało [miniaturkę kategorii, autora] [miniaturkę kategorii, autora] itd.)

Proszę o wycenę każdej rzeczy z osobna jak i zlecenia w całości.

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: dana design, cron design, adk design, to cms, facebook li, domy, dana, amy, amy d, wpisy facebook, facebook adk, oxwall facebook theme, oxwall theme, plugin oxwall, oxwall plugin, smtp plugin, lone, blogs du, jak doda, test smtp

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #5681212