Anulowany

118291 Zlecę wykonanie struktury katalogu na Drupalu

Witam.

Szukam kogoś, kto dobrze zna Drupala i wykona szybko strukturę zawartości (Drupal 7), którą mogę importować do CMSa i wypełnić treścią. Potrzebuję katalog w postaci kilku głównych kategorii, podzielonych na podkategorie, zawierające pozycje (bez cen, kupowania etc., po prostu katalog z wpisami, nie sklep). Katalog będzie wykorzystany jako element strony, zatem przedstawiony poprzez menu i podstronę, z możliwością zarządzania zawartością z panelu Drupala.

Bardziej szczegółowo:

Struktura katalogu dwupoziomowa, główne kategorie i podkategorie, a w nich pozycje. Każda pozycja (wpis w katalogu) musi mieć kilka pól informacyjnych, po których można filtrować (nazwa, rodzaj, nr etc.), do tego możliwość dania dowolnych tagów (dla wyszukiwania), zdjęcia (lub kilku, mała galeria), miejsce na opis (czyli dowolny wpis, można wpisać tekst, link do obrazka czy obrazek linkowany, wstawić jakąś tabelkę jeśli user umie html etc.). Wpis ma mieć również link w stylu \"kliknij żeby zapytać o to\", przenoszący do formularza z odpowiednim wyróżnikiem (np. nazwą i linkiem do pozycji z której został wywołany). Dodatkowo każda pozycja ma mieć możliwość zaznaczenia jako promowana (czyli wyświetlana zawsze na górze wyników). Sam wpis i kategorie muszę móc linkować po url (np. wrzucając obrazek gdzieś na stronie i po kliknięciu wyświetla się strona wyszukiwania z produktami tylko danego rodzaju (zgodnie z polem \'rodzaj\' we wpisach)).

Całość musi być w strukturze takiej, że z front-endu mam:

- blok menu pokazujący w zakładkach listę kategorii z podkategoriami

- jeden link w menu głównym rozwijający listę kategorii i podkategorii

- stronę z sortowaną listą wpisów, wyszukiwarką po treści i filtrami (zgodnie z polami wpisu)

- stronę wpisu (przedstawienie pojedynczego wpisu, jego wszystkich pól)

Chciałbym to mieć zrobione jako rodzaj treści (wpis do katalogu jako custom content type) i odpowiednia taksonomia, tak żeby było proste do obsługi w standardowym Drupalu i możliwe do dostosowania. Czyli z panelu \'dodaj nową treść->produkt\'. Jako blok/view do obsługi katalogu potrzebuję:

- menu dla tego rodzaju zawartości (pokazujące kategorie i podkategorie lub wybraną ich część), z możliwością wykorzystania po ostylowaniu w różnych miejscach

- stronę wyszukiwania (lista pozycji z filtrami i sortowaniem wyświetlania oraz wyszukiwarką)

- stronę pojedynczej pozycji

Ostylowanie całości w CSS już zrobię sam, wystarczy przygotowane do tego pliki i działająca struktura. Jak wspomniałem, całość w jakiejś formie z krótką instrukcją do importu do strony na Drupalu (nie musi to być przygotowany produkt, wystarczy forma \"do użytku\", katalog będzie wykorzystany w jednym konkretnym projekcie). Powyżej przedstawiłem moje potrzeby i jak to widzę, jestem otwarty na uwagi czy propozycje wykonawcy. Bardzo cenię sobie porządek i konsekwencję w kodzie oraz dobry kontakt. Zależy mi na prostym i odpowiednim rozwiązaniu i szybkiej realizacji.

Czekam na oferty, pozdrawiam!

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: sam g, drupal menu type, drupal view content, drupal quot, quot drupal, drupal content type, custom drupal menu, css eby, view css drupal, drupal view css, custom html drupal, drupal custom view

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Gdansk, Poland

Numer ID Projektu: #5690136