Ukończone

112451 Zlecę zaprogramowanie Routera Mikrotik 751U

Zlecę zaprogramowanie/konfigurację routera Mikrotik 751U.

Internet jest dostarczany poprzez blueconnect Ery - karta jest zamontowana w modemo-routerze Option GLOBESURFER III+ a do niego podpięty jest router Mikrotik 751U + antena zewnętrzna do okólna Gold Senao SAG2408-R2.

Interesuje mnie skonfigurowanie punktu dostępowego typu hot-spot o podanych parametrach dostępu:

Do dyspozycji mam 15GB transferu miesięcznie.

Chciałbym, żeby tylko dla mnie było dostępne 5GB, reszta 10GB dla klientów podzielone po równo w miesiącu czyli jakieś 330MB dziennie. Jak wykorzystają w danym dniu to nie będą mieć internetu. A to czego nie wykorzystają to przechodzi na następny dzień i się kumuluje.

Jak jeden zacznie oglądać filmy na Youtube to, żeby nie mógł tego zrobić, czyli internet głównie do przeglądania stron + odbiór poczty. Jeżeli korzysta z internetu kilka osób na raz to każdy ma równy transfer - i ten co przegląda strony i ten co ściąga załącznik 10MB z poczty.

Login i Hasło dostępowe dla mnie osobne i dla użytkowników osobne (dla wszystkich wczasowiczów takie samo) - hasło musi być przeze mnie edytowane co jakiś czas.

Proszę o podanie kosztu zdalnej konfiguracji routera.

Daniel

tel.: 793 92 91 92

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: youtube transfer, powe, mikrotik router, mikrotik c#, hot-spot, spot gold, mikrotik login, 5gb, wpstorecart, login mikrotik, gold spot, youtube hot, login router, hot transfer

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #5684306

Przyznany użytkownikowi:

markusikkk

A proposal has not yet been provided

zł430 PLN w ciągu 3 dni
(3 ocen)
1.4