Zamknięty

Dopasowanie stylów .css do nowego projektu strony (budowa nowego "skina")

Mamy prostą stronę internetową, składającą się ze strony głównej z listą filmów (prosty nagłówek, filtry, lista, 4 przyciski przy każdym filmie i trochę metadanych) oraz ok 6 prostych statycznych podstron (np. strona z komunikatem o błędzie logowania, okienka modalne do ściągania na dysk, wysyłania na youtube, ze 2 strony informacyjne, pasek z przyciskami "play/stop" na przeglądarkowym odtwarzaczu filmów). Strona może być integrowana przez różnych klientów na ich stronach i powinna odpowiadać ich stylowi. Po wykryciu zalogowanego użytkownika ładuje się odpowiedni plik .css. Strona jest obecnie przygotowana w 2ch wersjach.

Zadanie polega na tym, żeby przygotować 3cią wersję wg. projektu nadesłanego przez grafika.

Z założenia nie powinno być konieczności edytowania samej strony głównej / podstron, tylko sam plik .css. W praktyce być może przydadzą się kosmetyczne zmiany, żeby ujednolicić strony i ułatwić w przyszłości budowanie kolejnych skórek .css.

Strona powinna być responsywna (smartfony / tablety) i działać na popularnych przeglądarkach IE, Chrome, Firefox, Safari.

Obecnie responsywność w zasadzie jest zaimplementowana, ale w kilku miejscach też mogą być potrzebne drobne korekty (np. w przypadku małych ekranów tekst na siebie nachodzi, lub obrazek się nie skaluje itp).

Wg. naszej oceny zlecenie nie powinno osobie doświadczonej z css/html5 zająć więcej niż 8-16h po omówieniu szczegółów, przesłaniu projektów i ustaleniu dostępów do strony (maks 32h dla osoby mniej doświadczonej).

Przewidujemy dalszą współpracę przy kolejnych "skinach" i aktualizacjach strony.

Umiejętności: CSS, HTML5

Zobacz więcej: css 2 pratique du design web, zagraniczne strony dla freelancerów, strony dla freelancerów, freelancer w polsce strony, css fix background image centered firefox imac, budowa strony, css browser compatibility code chrome jsf, chrome firefox css error, css browser fix mac chrome, css fix chrome firefox table, css chrome firefox compatibility, styl css joomla, css conditional ie6 ie7 ie8 firefox, css conditional comments dont work firefox, css specific browser google chrome, contact form template css, minimalistic css designs, photoshop css, css round buttons, table css design

O pracodawcy:
( 3 ocen ) Warszawa, Poland

Numer ID Projektu: #13171157

10 freelancerów złożyło ofertę na kwotę zł425 do tego projektu

LINEcut

Posiadam komercyjne doświadczenie pracy w agencji interaktywnej w Wielkiej Brytanii, gdzie do moich obowiązków należało projektowanie i wdrażanie stron internetowych dla firm. Idealnie odnajduję się w estetyce komercyj Więcej

zł233 PLN w ciągu 2 dni
(9 Oceny)
3.8
yasirmuneer97

HI There. I am php core programmer and web designer i have read your project`s description and i am ready to help [login to view URL] i can done your project on your requirements. please contact me i am waiting for your resp Więcej

zł250 PLN w ciągu 3 dni
(7 Oceny)
3.0
pawiust

Witam serdecznie. Obszerne doświadczenie poparte [login to view URL]żdy projekt jest objęty wsparciem technicznym przez okres 6 mieisęcy oraz gwarancją przez okres 12 miesięcy. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam Paweł R Więcej

zł500 PLN w ciągu 3 dni
(6 Oceny)
2.9
czenzopl

★★★★★ Zaufaj nam. Jesteśmy na freelancer 5 lata, mamy dużo pozytywnych ocen ★★★★★ Działamy szybko i sprawnie. Wystawiamy FV.

zł500 PLN w ciągu 10 dni
(3 Oceny)
2.3
meleetroop

Na Freelancer.com jestem od niedawna, jednak z tego typu zadaniami spotykam się codziennie. Myślę, że moje doświadczenie pozwoli na szybkie i sprawne wykonanie tego zlecenia dla Państwa.

zł422 PLN w ciągu 3 dni
(1 Ocena)
1.9
edwardryzhewski

Witam Pana! Mogę podjąć się do tego [login to view URL] na kontakt i szczegóły na czacie. Z poważaniem, Edward Ryżewski.

zł555 PLN w ciągu 10 dni
(6 Oceny)
1.2
bahuszl

Mam pozytywne komentarze klientów, wiele lat doświadczenia w tworzeniu internetowych wizerunków firm i produktów opartych o system zarządzania treścią wordpress i responsywność. Moje portfolio: http://ireneusz-mitura.w Więcej

zł466 PLN w ciągu 10 dni
(2 Oceny)
0.5
zł466 PLN w ciągu 5 dni
(0 Oceny)
0.0
bartek199

Zgadzam się czas realizacji maksymalnie 32h dla osoby niedoświadczonej... projekt zostanie dostosowany do Państwa wymagań.

zł444 PLN w ciągu 2 dni
(0 Oceny)
0.0
maciejsokol

Witam, Oto moje ostatnie strony/aplikacje internetowe: [login to view URL] (projekt + kodowanie) [login to view URL] (projekt + kodowanie) [login to view URL] (kodowanie) http://torrent-streaming.azurewebsites.n Więcej

zł411 PLN w ciągu 5 dni
(0 Oceny)
0.0