Zamknięty

Specjalista od Wordpressa do współpracy

Poszukuję osoby znającą wordpressa, do stałej współpracy.

Główne zadania:

- podpinanie gotowych (pociętych do html, css) grafik pod WP.

- poprawa obecnych funkcjonalności, dodawanie nowych i optymalizacja skryptów

- poprawki w HTML/CSS/Java Script

Proszę o oferty od freelancerów z załączoną informacją o dotychczasowym doświadczeniu, portfolio.

Umiejętności: CSS, HTML, JavaScript, WordPress

Zobacz więcej: html css java scripts, tree menu css java script, login page css java script, export html pdf java script, browser compatability css java script, html css java specialist lima peru, change image hover html css java, create html project java script, html css java dreamweaver flash photoshop classes, advanced scripts html css java

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Szczecin, Poland

Numer ID Projektu: #8182444

13 freelancerów złożyło ofertę na kwotę zł709 do tego projektu

Risalat1

A proposal has not yet been provided

zł757 PLN w ciągu 3 dni
(207 Oceny)
7.4
sweta2317

PLease let me know work details. we can do wordpress project easily. My developed Best (Responsive) sites [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] htt Więcej

zł442 PLN w ciągu 3 dni
(179 Oceny)
6.9
gopalvora

Hi I have gone through the details of your project and we find it well within our capabilities. I offer a wide range of services, including Web design, PHP/MySQL web application development, Open sources like Joo Więcej

zł721 PLN w ciągu 6 dni
(226 Oceny)
7.4
anamaria1979

Propunerea nu a fost încă furnizată

zł442 PLN w ciągu 0 dni
(106 Oceny)
6.1
sptechnocrats

Dear Hiring Manager, We are ready to work with you, We have 5 + years experience and have handed over number of projects and have very good experience in web Development. With an experience of the field of plugin i Więcej

zł1578 PLN w ciągu 5 dni
(41 Oceny)
5.6
digitalaptech

We have gone through your project requirement. You need to develop some wordpress site. We are more than 10 years experienced Organization in php. We implement sites in wordpress. We have huge resources here. Please Więcej

zł1191 PLN w ciągu 6 dni
(12 Oceny)
5.4
imagospot

Witam, wystawiam faktury VAT i podana kwota jest kwotą netto, należy doliczyć do niej 23% VAT. Od kilku lat prowadzę własną działalność gospodarczą, moi Klienci bardzo sobie cenią jakość wykonywanych przeze mnie proje Więcej

zł1111 PLN w ciągu 21 dni
(7 Oceny)
4.5
Shwetatalwar26

Hello,  Greetings of the day and Thank You for the posting requirement. We have reviewed and analyze the given requirements with the mention features and functionality.  We have developed many websites in PHP, Więcej

zł555 PLN w ciągu 15 dni
(3 Oceny)
2.3
kodujemyprojekty

Witam, jesteśmy w stanie Państwu pomóc. Projekty przy których ostatnio pracowaliśmy: - [login to view URL] - [login to view URL] - [login to view URL] - [login to view URL]

zł833 PLN w ciągu 3 dni
(2 Oceny)
1.9
kundanverma89

Hello We have skilled developers in the required field that is wordpress and wordpress plugin,php,html,html5,css,[login to view URL] do everything in wordpress,magento php as per requirement of client. Thanks

zł388 PLN w ciągu 3 dni
(0 Oceny)
0.0
itsoftroyal

Hello Thanking you for posting the project. You need to wordpress developer for your Website Please provide me all the details so i can through and start the work I am having more than 4 year in Design Więcej

zł350 PLN w ciągu 3 dni
(0 Oceny)
0.0
agencjaINOV

Nie złożono jeszcze oferty.

zł300 PLN w ciągu 3 dni
(0 Oceny)
0.0
adamwb

Witam, mam doświadczenie w tworzeniu stron i aplikacji opartych o WordPress. Aktualnie pracuję dla firmy [login to view URL], ale poszukuję dodatkowych zleceń. Więcej o mnie: [login to view URL] Więcej

zł555 PLN w ciągu 3 dni
(0 Oceny)
0.0