Zamknięty

Modyfikacja skryptu z filmami online

Prowadzę stronę pod adresem [login to view URL] Potrzebuję modyfikację skryptu.

Obecna sytuacja:

Po zalogowaniu można dodawać filmy i seriale (screen 1 i 2), ale tylko podając linki do [login to view URL] - wybierając serwer i wklejając link do playera. Po wklejeniu linku do innego źródła embed niż [login to view URL] skrypt wyświetla błąd (screen 3).

Modyfikacja skryptu ma przynieść taki efekt, że pole serwer zostanie całkowicie wykasowane i nie będzie potrzebne oraz po wklejeniu obojętnie jakiego linku embed, będzie on działać-wyświetlać się. Obecnie można wkleić obojętnie jaki link embed jednak skrypt "myśli", że jest to link do [login to view URL] i nie wczytuje playera embed (screen 3).

Skrypt jest prosto napisany (screen 4) i odczytuje dane z bazy z pól type i iframe (screen 5).

Proszę o wstępną wycenę i podanie terminu realizacji.

Umiejętności: HTML, PHP, CSS, MySQL, JavaScript

Zobacz więcej: online lead generation campaigns, random alphanumeric codes online, random alphanumeric code php online, can money online airlines reservation, pinochle online, project database online quiz, online convert vbnet, best website users online counter, freelance game flash online, online card designer flash, setup online store, dragon ball z online mmorpg, icici bank recruitment 2015 po posts online application, sbi 2000 po posts recruitment 2015 apply online, a to z of online marketing odisha, freelancer z niemieckim online

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Koszalin, Poland

Numer ID Projektu: #26995837

1 freelancer złożył ofertę na kwotę $10 do tego projektu

ircoo

Zapraszam do współpracy. Chętnie pomogę przy projekcie oraz zapewnię wsparcie techniczne po ukończeniu zlecenia. Otwartość do negocjacji ceny.

$10 USD w ciągu 7 dni
(24 Oceny)
5.2