Zamknięty

Poszukujemy WordPress Developera do stałej współpracy B2B

Zakres obowiązków:

Tworzenie nowych stron internetowych opartych o CMS WordPress.

Projekty różnej wielkości, od Landing Page po portale, w zależności od umiejętności danego developera.

Udział w testowaniu i usuwaniu błędów.

Pomoc w zarządzaniu backupami serwisów klientów.

Pomoc w utrzymaniu serwisów naszych klientów (aktualizacje WP i wtyczek oraz poprawianie ewentualnych błędów wychodzących po aktualizacji)

Konieczna jest:

Dobra znajomość systemu CMS WordPress

Mile widziana jest wiedza z zakresu konfiguracji Woo commerce.

Dobra organizacja pracy.

Dobra znajomość znajomość: HTML, CSS, Java Script .

Znajomość podstaw Adobe Photoshop - do pocięcia strony.

Umiejętność logicznego myślenia i rozumienia powiązań przyczynowo - skutkowych.

Zmysł estetyczny.

Dokładność w odwzorowaniu projektu graficznego na formę HTML/CSS.

Umiejętność pracy w grupie.

Komunikatywność i gotowość do udzielania i otrzymywania feedbacku.

Co oferujemy:

Stałą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

Szybkie przelewy za wykonaną pracę.

Partnerską relacje i współpracę z otwartym i kreatywnym zespołem.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a prześlij nam swoje portfolio na adres: partners@[login to view URL]

Odpowiemy na każdego maila, niezależnie od naszej decyzji.

Umiejętności: HTML, WordPress, PHP, CSS, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: szukam developera wordpress, wordpress developer oferty pracy pozna, banner design 價錢, butik yazma online satış, cad 圖 freelance, cenk yazma online satış, clinical project manager 工作, copy writer łódź, copywriter freelancer praca zdalna praca projektowa śródmieście, copywriter poszukiwany śródmieście, copywriter praca zdalna łódź, copywriter płatny staż w agencji interaktywnej śródmieście, copywriter żory, freelance łódź łódzkie oferty pracy, oferty pracy grafika i web design łódzkie, oferty pracy grafika i web design łódź, oferty pracy grafika i web design śląskie, oferty pracy grafika i web design śródmieście, łódź łódzkie oferty pracy grafika i web design, współpracy

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Szczecin, Poland

Numer ID Projektu: #20209897

11 freelancerów złożyło ofertę na kwotę $870 do tego projektu

r4rony

Eksperci WordPress tutaj !! Dzień dobry, Uprzednio wykonana praca WordPress: • [login to view URL] • [login to view URL] • [login to view URL] • [login to view URL] Przydzielimy do tego projektu Więcej

$900 USD w ciągu 30 dni
(214 Oceny)
8.6
hashonecreatives

Hello there, Thank you for your time in reviewing our proposal and for the opportunity to bid on your project. I read your description, I am willing to work on Project. I can design & develop an elegant & eye-catchin Więcej

$1050 USD w ciągu 7 dni
(142 Oceny)
7.7
artistixeit

“””” We can provide wings to your vision.”””” Please check the work below: Wordpress: [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] | [login to view URL] Więcej

(18 Oceny)
6.6
techplusintl

Hi there, Greetings from TechPlus! I've reviewed requirements & ready to work on wordpress based websites. 5+ Years Expertise in : CMS (Wordpress, Magento, Shopify, OpenCart, Joomla, Drupal, Prestashop) PHP Framewor Więcej

$100 USD w ciągu 3 dni
(127 Oceny)
6.5
pixtualgraphics

Hi, Many thanks for spending your valuable time to review my bid. i assure you with great designs and fast turnaround. Multiple options and unlimited revisions will be provided to you. let me share the best deal what Więcej

$1666 USD w ciągu 25 dni
(83 Oceny)
6.2
kipdev13

Nice to meet you. I've read the project description and can develop definitely. I'll provide you with the highly skilled & professional HTML/CSS, PHP/WordPress/CodeIgniter, JavaScript, MySQL, Front & Back-End Web Devel Więcej

$500 USD w ciągu 7 dni
(54 Oceny)
6.2
hankos0zl

Witam, chętnie nawiążę współpracę. W branży IT pracuję od 15 lat. Jestem profesjonalnym web developerem, który tworzy strony od podstaw jak i strony w oparciu o istniejące rozwiązania typu CMS jak Wordpress, Joomla i Więcej

(9 Oceny)
3.6
danuta2020

Cześć, Chętnie nawiążemy współpracę w zakresie kodowania i projektowania stron. Możemy zająć się zarówno frontem jak i back-endem. NASZE PORTFOLIO: [login to view URL] Dajcie znać co myślicie o wsp Więcej

$100 USD w ciągu 1 dnia
(3 Oceny)
1.8
klimworkss

Witam, szukam pracy jako młodszy programista, mam doświadczenie z pracy przez 1 rok, pracuję z frameworkami Laravel, Opencart, Wordpress

(0 Oceny)
0.0
damiangulynowicz

Witam, Wysłałem więcej informacji na wskazany adres mailowy. Proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie, Damian.

(0 Oceny)
0.0
JWielgos

Dodatkowo Znam konfiguracje woocommerce i wp-idea( wtyczka do kursów) Interesuje mnie stała współpraca i rozwój :)

(0 Oceny)
0.0