Zamknięty

Potrzebuję skryptu na stronę internetową z otwieraniem skrzynek CS:GO

Potrzebuję kogoś kto zajmie się skryptem do strony na której będzie można otwierać skrzynki CS:GO. Dobrze by również było gdyby strona po ukończeniu skryptu miała oprawę graficzną.

Chciałbym również by znalazło się tam praktycznie wszystko co mają takie strony [login to view URL] program partnerski, support dla użytkowników, panel administratora (co jest raczej oczywiste ), możliwość zwiększania, zmniejszania dropu w powyższym panelu itd. Gdyby ktoś podjął się zlecenia i potrzebował dodatkowych informacji, jestem otwarty na wiadomości. Możliwość negocjacji zapłaty za pracę.

Oczekuję prostego, przejrzystego ale przede wszystkim dobrze wykonanego projektu skryptu oraz by przyszła strona wyglądała równie dobrze jak skrypt. Niestety jest to zlecenie na niski budżet ale wierzę, że ktoś się tego podejmie.

Umiejętności: HTML, PHP, Projektowanie stron www, CSS, Projekty graficzne

Zobacz więcej: reduzr gmbh z, j2me w, post w, create roulette w, adult w, online form service w, zbrush jpeg face w, ab cheat na cs , alertpay na moneybooker, animated iphone schemata na se, chcemy graphic designera a nawet dwóch z głową i skillem nie byle jakim kraków, dziennikarz tłumacz freelancer z językiem rosyjskim i angielskim kraków, foto video freelance dla młodych z prawem jazdy kat b mokotów, podejmiemy współpracę z freelancer, zlece wykonanie serwisu z formularzami tylko freelancer kraków, wytlumaczyc tekst z polskiego na rosyjskij freelanc, tłumaczenie z angielskiego na polski, zbuduj stronę internetową, preklad z rustiny a z armenstiny na cesky a naopak

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Łódź, Poland

Numer ID Projektu: #25605352

1 freelancer złożył ofertę na kwotę $140 do tego projektu

arturjurkiewicz

Dzień dobry, mam duże doświadczenie w tego typu projektach. Wielokrotnie tworzyłem projekty w oparciu o steam api. Mam też praktyczną wiedzę na temat csgo, gdyż sam jestem graczem. Proszę o kontakt w celu ustalenia szc Więcej

$140 USD w ciągu 7 dni
(1 Ocena)
1.6