Zamknięty

Wystawianie paragonów wFirma na podstawie opłaconych zamówień w Sky-Shop

Witam,

Zlecę wykonanie integracji Sky-Shop -> wFirma. Dla klienta z Gliwic robię 3 sklepy w modelu dropshipping, dzialające jako multistore (wszystkie zamówienia pojawiają się w sklepie "głównym").

Chcemy móc wysyłać jedynie faktury elektroniczne do klientów. Aby móc to robić musimy wystawiać faktury do paragonów. Sky-Shop ma już integrację z wFirmą polegającą na wystawianiu faktur w wFirma, co nas nie zadowala, ponieważ musimy fizycznie drukować paragony i na ich podstawie wystawiać faktury i wysyłać je w wersji elektronicznej do klientów.

Chcielibyśmy aby w wFirmie pokazywały się automatycznie paragony na podstawie opłaconych/zrealizowanych zamówień w Sky-Shop.

Inną opcją jest aby w wFirmie pokazywały się ProFormy zamówień - na ich podstawie jesteśmy w stanie wystawić paragon i fakturę - to rozwiązanie to ostateczność.

PILNE

Umiejętności: Copywriting, Handel elektroniczny, HTML, Polski, Opisy produktów

Zobacz więcej: Tulad ng fans, hindi rin makapaniwala si Manny Pacquiao na natalo siya ng Australyanong si Jeff Horn. \ ... We thought that we w, anticheat program na csdownload, anti cheat program na cs, anticheat na cs download, anticheat na cs, animated iphone schemata na se, alertpay na moneybooker, ab cheat na cs , zbrush jpeg face w, online form service w, freelancer jest seo female philippines, jest freelance virtual assistant, jest freelancer virtual assistant, adult w, create roulette w, post w, j2me w, jest staffel profile, jest money cycler, asterisk jest peer

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #16524291

2 freelancerów złożyło ofertę na kwotę zł400 do tego projektu

zł333 PLN w ciągu 3 dni
(14 Oceny)
4.3
CreativeExpertIT

cześć Dzięki za szczegóły ... Przeczytaliśmy Twoje wymagania dotyczące projektu. Nasza umiejętność jest całkowicie dopasowana do opisu stanowiska. Mamy ponad 6-letnie doświadczenie. Sprawdź nasze poprzednie po Więcej

zł466 PLN w ciągu 3 dni
(2 Oceny)
2.4