Zamknięty

Potrafisz promować filmiki na Youtube ? Zapraszam do współpracy !

Witam !

A więc tak jak temat sam mówi szukam osoby, która potrafi wypromować filmiki w serwisie youtube. Na czym mi dokładnie zależy ? Już tłumaczę.

Ja tworzę filmik, który przedstawia działanie mojego programu pod daną grę(tematyką są gry na każdą platformę). Następnie przesyłam danej osobie nagrany przeze mnie film po czym oczekuję aby ta osoba wstawiła mój film na swój kanał albo na swoje konto po czym swoimi metodami/trickami wypromowała go. W jaki sposób ? Podam przykład.

Nagrałem film dla gry "Monster Legends". Następnie przesyłam film do osoby z którą będę współpracował i chciałbym aby w serwisie youtube mój film pod frazą "Monster Legends Hack" był widoczny na 1 stronie lub 2 stronie pod tą frazą, nie zważając na czas. I chciałbym aby każdy film, który będę posiadał był pod frazą "Nazwa Gry" + słowo "Hack" widoczny na 1 lub 2 stronie w serwisie youtube po wpisaniu owej frazy.

Dlatego ważne jest aby dana osoba miała dojścia do subskrypcji, like, może viewsów itp, nie wiem, cały repertuar działań pozostawiam tej osobie. Nie wnikam w jaki sposób działa owa osoba, mi zależy wyłącznie na efektach.

Teraz odnośnie wynagrodzenia. Jestem w stanie zaproponować:

- Wynagrodzenie miesięcznie w postaci 150 zł w zależności od efektów

- Lub jestem w stanie zaproponować 15 - 20 zł za 1 filmik wypromowany do efektów które opisałem wyżej. Kwoty na pewno nie powalają na kolana ale piszę szczerze ile jestem w stanie zainwestować.

Filmów będzie około 100 :)

Zainteresowane osoby proszę o kontakt

Umiejętności: Marketing internetowy, Linkowanie, Reklama, SEO

Zobacz więcej: monster ca, youtube b, legends, dana, ad film, owa hack, hack owa, youtube hack, uploud na youtube, seo hack, kana, dugie filmy na youtube, hack f, youtube f, embed youtube video outlook email, youtube suggestion script, upload youtube, installer youtube, joomla youtube, install youtube

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #6635520

1 freelancer złożył ofertę na kwotę zł115 do tego projektu

daw10

Posiadam doświadczenie z promowaniem filmów na YouTube. Prosze sie skontaktować: [login to view URL](małpa)[login to view URL] . Cena podana w Bid'dzie nie ma znaczenia. Planuje oraz prosze o wspólprace poza Freelancer.

zł115 PLN w ciągu 3 dni
(0 Oceny)
0.0