Zamknięty

105798 Dobry, samodzielny handlowiec poszukiwany

Firma zajmująca się produkcją filmową i tv działająca na terenie całej Polski, jednak z akcentem na Dolny Śląsk, szuka handlowca do sprzedaży usług wideo i szkoleń medialnych dla firm.

Realizujemy usługi dla firm, instytucji, organizacji: filmy produktowe, szkoleniowe, edukacyjne, promocyjne, reklamy, materiały wirusowe, reportaże, materiały tv i inne (www, YouTube, DVD, itd.), oraz szkolenia medialne w szerokim zakresie.

Więcej o nas na stronie [url removed, login to view] , w zakładkach "o nas" i "realizacje".

Sposób pozyskiwania klientów dowolny - zdalny i/lub terenowy, liczy się kultura osobista i skuteczność.

Ze względu na dotychczasowe doświadczenie, wynagrodzenie wyłącznie prowizyjne. Oferuje od 1x do 2x % (ustalane indywidualnie) od sprzedaży netto progowo, zależnie od obrotu. (budżety produkcji wideo bywają zróżnicowane, zależnie od ich zakresu, często wysokie, co pozytywnie :) wpływa na kwotę prowizji). W przypadku podpisania przez handlowca umowy z firmą nie na pojedyncze zlecenia, ale na stałą obsługę medialną, prowizja należna od każdej przyszłej produkcji w ramach podpisanej umowy!

Ze względu na specyfikę branży, gwarantujemy przeszkolenie umożliwiające sprawne poruszanie się w tematyce branży wideo.

Umiejętności: Reklama, E-mail marketing, Marketing internetowy, Reklama, SEO

Zobacz więcej: www wp pl, www .wp.pl, wideo, szkolenia, dvd tv

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Wrocław, Poland

Numer ID Projektu: #5677727