Zamknięty

Kampanie Fb Ads i Google Ads

Specjalista [login to view URL]

?‍?Praca: Zdalna

? Liczba godzin: 80-160 dłuższa współpraca lub stałe zatrudnienie

?Umowa: B2B/UOP/UZ

?Stawka: System zaliczeń uzależniony od formy współpracy. Możliwość rozliczeń stałych bądź zależnych od projektu i budżetu reklamowego + prowadzonych działań

Wymagania:

-Doświadczenie w kampaniach Facebook Ads (priorytet)

-Udokumentowane osiągnięcia w zakresie kampanii reklamowych (priorytet)

-Doświadczenie w kampaniach Google Ads

-Dobra znajomość narzędzi takich jak Google Analitycs

- Doświadczenie w kampaniach lead generation i e-commerce

Zakres obowiązków

-Tworzenie długofalowej strategi marketingowej

-Obsługa kampanii FB Ads i Google Ads

-Analizowanie branży klienta

-Opcjonalnie: Tworzenie contentu i prowadzenie SM

-Raportowanie wyników

Mile widziane:

-Znajomość [login to view URL] w stopniu komunikatywnym

- Doświadczenie w międzynarodowych kampaniach

P.S: Jeśli osoba ma doświadczenie w samym FB Ads natomiast nie czuję się ekspertem w Google Ads również można wysyłać propozycje z uwzględnieniem tej informacji. Priorytetem dla mnie są kampanie FB ,ale mile widziany również zakres Google Ads

Zapraszam do kontaktu na [login to view URL]@[login to view URL] ?

Umiejętności: Marketing internetowy, Google Adwords, Marketing na Facebooku

Zobacz więcej: facebook ads vs google ads infographic, facebook vs google advertising revenue, using facebook and adwords together, facebook audience network vs google display network, google ads vs facebook ads reddit, youtube ads vs facebook ads, google ads vs facebook ads dropshipping, google ads vs facebook ads cost, php proxy without google ads, remove google ads oscommerce, removing google ads, google ads smf forum, flex google ads, google ads projected cost campaign, google ads poker, google ads phpbb3 portal, animated gif google ads, google ads per click income aspnet, inserting google ads php, example sites google ads

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Krakow, Poland

Numer ID Projektu: #25787672

1 freelancer przeciętnie składa ofertę za €15 do tego projektu

InfluenceBizPL

Witam serdecznie na samym początku chciałbym napomknąć iż w branży kampanii reklamowych: Facebook ADS działamy praktycznie od samego początku luty 2016 – przeprowadzenie pierwszej kampanii, a jeśli chodzi o Google ADS Więcej

€15 EUR / godzina
(0 Oceny)
0.0