114576 Marketing - Social Media

Zamknięty Opublikowano Aug 9, 2013 Płatność przy odbiorze
Zamknięty Płatność przy odbiorze

Poszukujemy kreatywnej osoby która zaplanuje i wdroży działania marketingowe dla sklepu, branża modowa, odzież damska. Oczekujemy osoby z głową pełną pomysłów, otwartej, kreatywnej, ukierunkowanej na sukces.

Zadania:

- Planowanie i wdrażanie kampanii promocyjnych w mediach w tym w społecznościowych

- Animacja profilu fanpage, aktywny udział w dyskusjach, pozyskiwanie realnych fanów, planowanie konkursów

- Wpisy na blogu (tylko autorskie teksty poparte zdjęciami z oferty sklepu lub zdjęciami z sieci, metoda kopiuj-wklej z innych serwisów nie wchodzi w grę)

- Redagowanie artykułów sponsorowanych do mediów

- Marketing szeptany - fora tematyczne, kobiece.

- Monitorowanie działań konkurencji

- Raportowanie wyników pracy

Oferta dla osób kompetentnych mogących udokumentować dotychczasowe sukcesy.

Stała współpraca, forma rozlieczenia, faktura, umowa o pracę.

Reklama E-mail marketing Marketing internetowy Reklama SEO

Numer ID Projektu: #5686423

O projekcie

Zdalny projekt Aktywny Aug 9, 2013