Ukończone

105477 Specjalista SEO - porada/rozwiązanie problemu

Cześć, mam problem z indeksowaniem przez google podstron , które sa osiągane tylko z poziomu sitemap.xml. - ok 60% podstron.

Google twierdzi że czyta sitemape (Google webmaster tools) , ale wygląda na to że się nia nie przejmuje. [url removed, login to view] jest generowany na bieżąco - jest reguest , serwer generuje [url removed, login to view] i oddaje aktualny.

Chodzi o strone [url removed, login to view]

Większośc opisów obiektów ( hotele, knajpy, i wszedzie tam gdzie po kliknieciu na bar on sie rozwija, doczytywany jest opis AJAXowo). Każdy taki opis ma jednak odpowiednik unikalnym adresem adresem URL. Np.:

[url removed, login to view]

ale google nie widzi tej podstrony , chyba ze w pole search wpisze sie powyszy URL to wtedy na stronie wynikow jest co najwyzej link do sitemapy [url removed, login to view] i tam w sitemap ten URL jest , ale wiadomo, nie o to mi chodzi. Chce zeby po wpisaniu części opisu tego hotelu google pokazywał w SERP link do podstrony z tym opisem.

Podsumowując, google nie indeksuje stron do których nie docieraja googlebot i ignoruje adresy tych podstron w [url removed, login to view]

Szukam kogoś, kto ma wiedze zeby sie z tym zmierzyć lub spotkał sie z czyms podobnym. Proszę o propozycje cenowe za rozwiązanie problemu.

Umiejętności: Reklama, E-mail marketing, Marketing internetowy, Reklama, SEO

Zobacz więcej: google webmaster www, serp url, xml hotels com, serp link, seo hotels, hotels com xml, google xml sitemap problem, hotels xml, xml sitemap problem, xml hotels, sitemap problem google

O pracodawcy:
( 5 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #5677410

Przyznany użytkownikowi:

truebluezl

A proposal has not yet been provided

zł20 PLN w ciągu 0 dni
(1 Ocena)
0.0