Zamknięty

Sprzedaż programu dla biur księgowych

Jesteśmy nową firmą (AiTech sp. z o.o.) która opracowała program ([login to view URL]) do skanowania i rozpoznawania faktur dla firm i biur księgowych. W ramach naszej strategii sprzedażowej poszukujemy osób/partnerów które chciałyby dystrybuować nasze rozwiązanie na zasadzie success fee.

O produkcie:

[login to view URL] jest nowym programem opartym o sztuczną inteligencję który potrafi czytać wszystkie faktury i wydobywa z nich niezbędne dane. System ciągle się uczy więc nawet jeżeli czegoś nie był w stanie rozpoznać to po jakimś czasie nabędzie tą umiejętność. Jest to program zintegrowany z następującymi systemami księgowymi:

- asseco wapro

- comarch optima

- sage symfonia fk, sage symfonia mk

- enova standard, enova 360

- meritus merSoft

Program oferuje współprace biur księgowych z ich klientami. Więcej informacji udostępnimy osobom zainteresowanym.

Co oferujemy:

- Oferujemy dostarczenie wszyskich materiałów szkoleniowych.

- Spersonalizowaną ulotkę z kodem handlowym po którym będziemy rozpoznawać pochodzenie klienta.

- List przewodni do klienta

- Wynagrodzenie success fee od każdej wpłaty klienta. To oznacza, że co miesiąc będziemy przekazywać uzgodniony procent.

Jeżeli przedstawiony produkt i warunki są dla Ciebie atrakcyjne to prosimy o kontakt.

Umiejętności: Marketing internetowy, Reklama, Sprzedaż

Zobacz więcej: yahoo 360 friend inviter script, 360 flash maps, 360 degree image rotation flash html, flash 360, 360 tour, czat dla joomla, freelancer księgowość, księgowosć na zlecenie freelancer pl, design alogo for snap-360.co.uk, design a logo for snap-360.co.uk, desig- a logo for snap-360.co.uk, pisanie książki, księgowość, książka, księgowa, książki, recenzje książek, ksiązka, księgowośc

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Warsaw, Poland

Numer ID Projektu: #18178156