Zamknięty

Sprzedaj produkt - otrzymaj prowizję

Witam.

Od 4 lat prowadzę sprzedaż ekartek świątecznych z logo dla firm. Klienci otrzymują ekartki w ekspresowym tempie, nawet do kilkunastu minut. 100% zadowolenia każdego klienta przez zeszłe 4 lata.

Poszukuję do współpracy w tym zakresie osoby/firmy która pomoże w sprzedaży. Konkretnie mówiąc, jeżeli:

-Masz swoją stronę (lub kilka) związaną z firmami

-Masz bazę mailingową firm

-Masz kontakt z firmami

to jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Otrzymasz % od każdej sprzedanej ekartki. Możemy umówić się konkretnie wspólnie na cenę ekartki + Twoją prowizję. Zwykle 1szt sprzedawałem w kwocie 7-9 zł. Jeśli Twoja baza(lub strona) jest dobrym miejscem na reklamę, możemy podnieść cenę x2 z czego Twój zarobek będzie większy. Mogę sprzedawać je i po 30-50 zł, jednak ważnym aspektem jest to aby klient zainteresował się usługą. Jestem skłonny do długoletniej współpracy w tym zakresie (konkretniej mówiąc, to święta Wielkanocne oraz święta Bożonarodzeniowe. Nic nie stoi na przeszkodzie by również wykonywać pracę na Nowy Rok.

Podsumowując, jeśli chcesz w szybki sposób zarobić bez dużego nakładu sił, i masz pomysł jak sprzedać 50, 100 czy 200 ekartek, zapraszam. Przypominam, że do świąt pozostało niecałe 3 tygodnie (klienci zamawiają ekartki zazwyczaj maksymalnie do 23 grudnia, choć zdarzały się przypadki zamówień 24 grudnia).

Umiejętności: Reklama masowa, Marketing na Facebooku, Marketing internetowy, Reklama, Sprzedaż

Zobacz więcej: virtuemart produkt aus frontend, affiliate produkt oscommerce, produkt description, oscommerce produkt, import produkt, virtuemart produkt konfigurator, ftp klient j2me, sip klient java, virtuemart produkt filter, script tradedoubler produkt import, webchat klient website, easypopulate master produkt, sip web klient, clearswift produkt minesweeper, joomla produkt import, magento produkt import, produkt plaza zeewolde, flash produkt konfigurator, 360 produkt flash

O pracodawcy:
( 2 ocen ) Gdynia, Poland

Numer ID Projektu: #15805378

1 freelancer złożył ofertę na kwotę zł1666 do tego projektu

zł1666 PLN w ciągu 10 dni
(1 Ocena)
1.0