Zamknięty

Modyfikacja istniejącego rozwiązania sterowania kamerą IP PTZ w kościele

Trzeba utworzyć stronę www, na której będą miniaturki ujęć różnych presetów kamer PTZ IP zamontowanych w kościele. Po kliknięciu w miniaturkę kamera powinna dostać rozkaz "jazdy" na zapisany już w jej pamięci wybrany preset, czyli pozycję PTZ (pan/tilt/zoom).

Dysponujemy gotowym , prawidłowo działającym rozwiązaniem (rozszerzeniem do Chrome) - ze skryptami Javscript, jako wzorem działającej aplikacji. Wybieranie presetów jest tam jednak zbyt niewygodne dla księży (pole wyboru, zmiana presetu wymaga kilku kliknięć, nie można zmienic nazw presetów, trudno zapamiętać, co który oznacza).

Łącznie są tam 4 kamery PTZ i każda ma 12 presetów. Oprócz tego trzeba dołożyć sterowanie w 4 kierunkach i zoom (też we wzorze jest działające rozwiązanie).

Potrzebna jest zwykła strona www, umieszczona docelowo na serwerze parafii, o funkcjach tak jak wyżej opisałem.

Sprawa dość pilna.

Umiejętności: HTML5, JavaScript

Zobacz więcej: jak usunąć konto na freelancer com, jak usunąć konto na freelancer, ad banner program post ads ip address, active proxy ip list, active proxy ip, acn upgrade server ip, access web site ip virtualmin, access website ip adress, access ip camera, ab cheat na cs , 3com ip switch script, 1000s ip, semester engineering results 2009 nie mysore, website clicker different ip`s, flash shop alebo nie, www pornhub com view video, www watch moviesnet, mod_rewrite require www, www hostessen, www read engish

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #15229978

4 freelancerów złożyło ofertę na kwotę zł522 do tego projektu

zł115 PLN w ciągu 3 dni
(2 Oceny)
2.9
Gorowski

Witam, jestem zainteresowany zleceniem. Nie programowałem nigdy kamery ptz, ale jestem entuzjastą pracującym nad technologiami webowymi po godzinach. Jestem również specjalistą w JavaScripcie i elektrotechnikiem z z Więcej

zł777 PLN w ciągu 7 dni
(0 Oceny)
0.0
zł750 PLN w ciągu 5 dni
(0 Oceny)
0.0
bartekkaleta

Jestem nowym użytkownikiem tego serwisu, nie mogę pochwalić się portfolio. Zadanie wygląda bardzo ciekawie i chętnie podejmę się jego realizacji. Zapraszam do kontaktu.

zł444 PLN w ciągu 6 dni
(0 Oceny)
0.0