Zamknięty

szukam handlowca do sprzedaży kursów szkoleniowych

Szukam handlowca/handlowców do sprzedaży kursów szkoleniowych z języków obcych firmom w Warszawie lub osobom indywidualnym.

Obowiązki:

- kontakt telefoniczny i mailowy z firmami w celu zaproponowania oferty szkoleniowej

- wysyłanie niezbędnych dokumentów e-mailem.

- umawianie spotkań w kalendarzu z przedstawicielem (ze mną) jeśli klient będzie zainteresowany omówieniem współpracy na żywo.

- dokumentacja z kim nawiązano kontakt (w Excelu, żeby nie spamować klientom i żeby miec kontrolę kto jest zainteresowany)

Z mojej strony zapewniam:

- adres mailowy firmy

- wstępną pomoc z informacją gdzie szukać kontaktów do klientów

- niezbędne dokumenty

- umowę

- dla chętnych zniżka na szkolenia językowe

Wynagrodzenie:

- poproszę o wycenę zdobycia 1 klienta (podpisana umowa z nim)

Możliwe zarobki:

Nie chcę kłamać i szczerze mówiąc nie wiem ile można spodziewać się w miesiącu, ponieważ jeszcze nie mam porównania. Osobiście nie znam się na sprzedaży i raczej nie bardzo potrafię nawiązać pierwszego kontaktu z klientem ale udało mi się w 1 tygodniu zorganizować 2 klientów i pracowałem razem z 4 godziny. W wakacje wyglądało to gorzej (możliwe, że przez pandemię i firmy ograniczały budżet). Moja firma jest jeszcze dosyć mała i do tej pory współpracowaliśmy głównie z klientami z polecenia i dopiero w tym roku chcemy pozyskiwac klientow "z zewnątrz"

Rodzaj współpracy:

Podpisujemy umowę, chciałbym móc otrzymać fakturę za każdego pozyskanego klienta. Z tego co się orientuję to można wystawiać rachunek do 1300 zł bez konieczności zakładania firmy (działalność nierejestrowana). Polecam profilaktycznie sprawdzić. W razie potrzeby mogę udostępnić wzór takiego rachunku.

Możliwe, że w przyszłości będę chciał zatrudnić kogoś na stałe na umowę o pracę/zlecenie.

Jeśli uważasz, że w rodzaju reklam, wyglądzie strony WWW, sposobie prowadzenia strony Facebooka lub Instagrama jest coś nie tak, daj znać i na pewno wezmę to pod uwagę. To pomoże i mi i Tobie w sprzedaży :)

Umiejętności: Leads, E-mail marketing, Marketing na Facebooku, Marketing internetowy, Telemarketing

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #27485779