Anulowany

116656 Nagrywanie dźwięku ze źródeł Windows vista,7,8

Potrzebuje aby ktoś mi napisał aplikację podobną funkcjonalnością do proszę wyguglować - \"mcrs abyssmedia\', lecz końcowo innej, ale główne założenia są takie same, Głównie chodzi o rejestracje dźwięku ze źródeł Windows i odpowiedni sposób jego katalogowanie.W po równaniu do powyższej aplikacji w mojej ma być min dwa języki czyli plus polski,ale najlepiej, polski, angielski,niemiecki,francuski,Tłumaczenia nazw przygotuje sam. Inne nazewnictwo, plus wysyłka na email w automacie , w/g zadanych kryteriów, jak czas , wielkość plików i inne, plus możliwość ukrywania jej w systemie windows do jakiegoś tam poziomu , czyli instalacja w nietypowym miejscu, zbieżność nazewnictwa procesu do systemowych itp. Kody źródłowe i wszelkie prawa autorskie aplikacji przechodzą na mnie dla nieograniczonego czasem ani miejscem wykorzystania.

kontakt biuro@[url removed, login to view]

Czas na realizację łącznie 1 miesiąc w tym 2 tygodnie na napisanie gotowego programu i 2 tygodnie dla mnie do testowania prosuktu. Zgłoszenie po tłumaczenie słów musi wystąpić w ciągu pierwszych 10 dni, i ja mam czas na to 3 dni robocze.

Rozpoczęcie pracy możliwe po podpisaniu umowy papierowej , przeze mnie zaproponowanej, uwzględniającej szczegóły dotyczące poufności zlecenie.

Umiejętności: Android, iPad, iPhone, Mobile App Development

Zobacz więcej: polski email, ze, windows-ce, windows do, windows ce, wi, sam g, ku, d mo, d g, windows vista

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Ostrołęka, Poland

Numer ID Projektu: #5688500