Zamknięty

69869 Programista Java (freelancer) Time and Material

Poszukuję programisty Java (freelancera) do prac przy dużym projekcie w IBM MDM w Warszawie, na zasadzie Time and Material

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka Java (minimum 2 lata doświadczenia)

- Dobra znajomość JEE w zakresie JMS, EJB, JNDI, Web Services

- Dobra znajomość Eclipse

- Znajomość SQL (IBM DB2)

- Mile widziane: WebSphere, Rational Software Architect, IBM MDM

Ponieważ narzędzie IBM MDM nie jest powszechnie znane wpisuję to jako mile widziane, każdy kto spełnia powyższe wymagania w miesiąc się douczy, choć nie ukrywam, że jeżeli trafi się ktoś z udokumentowanymi referencjami w tym narzędziu to będzie preferowany.

Praca na miejscu u mojego klienta w Warszawie (centrum) od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. To jest twarde wymaganie nie można tych godzin negocjować. Na miejscu otrzymasz stanowisko pracy (z komputerem).

Preferowana forma to umowa o współpracę (na fakturę), w dalszej kolejności umowa zlecenie.

Jeżeli współpraca będzie się układać, a klient będzie zadowolony (na to nie mam wpływu), to pracy jest do końca czerwca, z możliwością przedłużenia. W przypadku gdy klient nie będzie zadowolony współpracę skończymy szybko ;-)

Licytując w polu cena wpisujcie proszę stawkę za godzinę pracy: netto dla prowadzących działalność gospodarczą lub brutto na umowę zlecenie. W termin wykonania wpiszcie proszę termin, od którego możecie rozpocząć współprace.

Umiejętności: Android, iPad, iPhone, Mobile App Development

Zobacz więcej: w freelancer, web cho freelancer, umowa zlecenie freelancer, u freelancer, sql freelancer uk, software freelancer uk, services web freelancer, rational praca freelancer, programista freelancer praca, praca zlecenie programista freelancer, praca na zlecenie freelancer, praca jako freelancer umowa zlecenie, praca jako freelancer programista, praca freelancer java, praca freelancer c#, netto freelancer, kto je freelancer, jako freelancer, IBM MDM, freelancer z

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #5642980