Anulowany

106406 Projekt na zaliczenie w C++ (keylogger)

Witam,

Potrzebuję na zaliczenie prostą wersję programu monitorującego napisanego w C++ (oczywiście z dostępem do kodu źródłowego). Program ma być napisany w Microsoft Visual Studio 2010 C++ Express Edition.

Co program powinien robić:

- wszystkie znaki, które są wpisywane w klawiaturę powinny być zapisywane do pliku tekstowego, niezależnie od aktualnie uruchomionego okna

Dodatkowo ocenę podwyższają takie funkcje (proszę przy wycenie podać koszt napisania poszczególnych funkcji)

- im trudniejszy do wykrycia program działający w tle tym lepiej, uruchomienie w trybie ukrytym - przy uruchomieniu się programu z poziomu autostartu program powinien rozpocząć monitorowanie wszystkich znaków wpisanych w klawiaturę i wpisywać go do pliku tekstowego a uruchomienie się go powinno być niezauważalne dla użytkownika.

- wynikowe pliki tekstowe powinny być zapisywane co X minut (zapisywanie do pliku znaków wpisanych w klawiaturę przez określony czas, zapisanie go następnie stworzenie kolejnego pliku tekstowego w którym będą zapisywane znaki przez kolejny okres)

- szyfrowanie tekstu - prosty algorytm szyfrujący wynikowe pliki tekstowe przez aplikację działającą w tle, odkodowywanie tylko za pomocą osobnego modułu (aplikacji)

- możliwość wyboru gdzie zaszyfrowany plik tekstowy ma zostać zapisany

- wysyłanie zaszyfrowanych plików tekstowych za pomocą wiadomości e-mail

Przy wycenie proszę mieć na uwadze, że jest to program na zaliczenie a nie korporacyjny kombajn jak i to, że mogę się zdecydować na program bez pełnej funkcjonalności dlatego proszę o wycenę poszczególnych funkcji.

Umiejętności: Android, iPad, iPhone, Mobile App Development

Zobacz więcej: si c, express w, c# w, c w, mail keylogger, visual keylogger, program keylogger, microsoft express edition, keylogger program, keylogger mail, keylogger visual studio, program keylogger visual studio, visual studio keylogger

O pracodawcy:
( 6 ocen ) Poznań, Poland

Numer ID Projektu: #5678330