Zamknięty

68143 Rozpoznawanie CYFR z obrazka - wersja uproszczona.

Witam,

dwa dni temu dałem zlecenie napisania programu do rozpoznawania cyfr z ekranu. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie ( dużo pytań od różnych ludzi w mailach) postanowiłem opisać tutaj całą (uproszczoną już ) charakterystykę programu.

Zadaniem programu jest pobieranie informacji z dwóch programów działających równocześnie na jednym komputerze z systemem windows. Jeden i drugi program jest tak otwarty że nie przysłaniają się wzajemnie. Program którego chcę zlecić napisanie nie musi się nigdzie logować itd. w tych programach aby pobrać dane. Ja jako użytkownik zaloguję się do programów i pozostawiam obraz taki jak na screenie. Zadaniem programu jest odczytanie danych z aplikacji PLUS ( dla 14 walut - wszędzie jest ta sama czcionka czerwony kwadrat) i porównaniu ich z 14 walutami z programu [url removed, login to view] tutaj zazwyczaj 2 pierwsze cyfry są mniejsze a dwie ostatnie większe( czerwony kwadrat na screenie).

W celu uproszczenai aplikacji, dane znajdować będą się zawsze w tej samej kolejności i w tym samym miejscu względem głównego okna programu.

Pomiar powinien być dokonywany raz na sekunde, a dane prezentowane w postaci odczytanych cyfr.Z prawej strony powinna być podana różnica pomiędzy dwoma odczytami. I w razie zbyt dużej różnicy program powinien wszczynać alarm ( dźwięk z głośnika ).

Dla każdej waluty powinien być definiowany inny poziom tolerancji, przykład:

WALUTA PLNUSD w programie PLUS wynosi 1100 a stopień tolerancji to 5 jednostek to gdy w drugim programie przy 1094 lub 1106 wszczynany jest alarm.

Aplikacja powinna także zapisywać dane do pliku z możliwością wyboru interwału czasowego w sekundach ( dane mogą być oddzielone średnikiem).

Każdy kto jest poważnie zainteresowany aukcją dostanie 3 przykładowe screeny z zaznaczonymi miejscami skąd mają być pobierane dane. Dane pobierany TYLKO dla wartości KUP ( każda waluta ma wartość KUP i SPRZEDAJ )

Załączam także plik z przykładowego GUI.

Osoby które wyraża zainteresowaniem napisaniem programu dostanę informację jak zainstalować u siebie oba programy ( bezpłatnie oczywiście).

Oferty rozpatrywane będę pod kątem ceny a następnie czasu wykonania.

Umiejętności: Android, iPad, iPhone, Mobile App Development

Zobacz więcej: nika nika, jako o com, alarm com, oba

O pracodawcy:
( 1 ocena ) Poland

Numer ID Projektu: #5641338