Anulowany

67993 Rozpoznawanie CYFR z obrazka.

Witam,

zlecę napisanie prostej aplikacji której zadaniem będzie odczyt danych z grafiki.

A dokładnie chodzi o to że w oknie pojawia mi się liczba czterocyfrowa w formie grafiki - zadaniem programu jest odczyt danych z tego okna i porównanie go z odczytem z innego okna i np. w razie odchylenia większego niż x jednostek włącza się alarm ( dźwięk z głośnika ).

Przykład:

-mam uruchomione na komputerze np. 3 różne programy do pomiaru temperatury komputera.

Każdy program w innej formie wyświetla dane, więc najprościej będzie żeby za pierwszym uruchomieniem program po prostu skalibrować że w danym programie dana cyfra wygląda w dany sposób.

Ustawiam jeden główny program, i od niego mam zależne inne programy/dane.

Jeżeli główny program pokazuje np. 50 jednostek, a skonfigurowany został program na alarm po przekroczeniu 5 jednostek to oczywiście włącza się alarm gdy inny program pokaże 56 lub 44 jednostek.

Główne założenia programu to powiedzmy 10 różnych źródeł skąd będzie porównywać dane i dla każdego konfigurowalny stopień odchylenia w jednostkach ( myślę ze około 2 porównania na sekundę wystarczą).

Opcja zapisywania danych do pliku z każdego źródła ( z wyborem interwałów czasowych w sekundach). Powiedzmy nawet że do zwykłego txt dane oddzielone średnikami - mi wystarczy.

Proszę zaproponować język programowania jaki Państwo preferują- jeżeli jesteście w stanie wykonać go w kilku różnych językach napiszcie w jakich ( jeżeli ceny będą się różnić proszę to uwzględnić).

Oczywiście dla mnie potrzebny będzie plik wykonywalny oraz kod źródłowy aby w razie potrzebna coś pozmieniać.

Jedyną trudnością może być rozpoznawanie cyfr, inne opcje programu są raczej bardzo proste.

Umiejętności: Android, iPad, iPhone, Mobile App Development

Zobacz więcej: nika nika, ni-ka, cyfra, wi x, dana, d e s i g n l o g o, cza

O pracodawcy:
( 1 ocena ) Poland

Numer ID Projektu: #5641193