Zamknięty

Baza danych nagrań i markerów z komentarzami

Potrzebna szybka pomoc zdalna w uruchomieniu tego projektu (jest demo) - i jego aktualizacji..

W perspektywie - stała współpraca przy modyfikacjach i dopracowaniu na potrzeby kolejnych klientów.

Ten projekt był zrobiony kilkanaście m-cy temu, czyli jest gotowy jako "demo", działał poprawnie, .

To specyficzna baza danych filmów = nagrywanych transmisji na żywo.

Wszystko jest w sieci wewnętrznej. Podczas nagrywania "reżyser" stawia na żywo znaczniki/markery do bazy, zaznaczając konkretne miejsca nagrania. W bazie są więc: nazwy plików i dane czasu (kod czasowy od 0:00 jako początek pliku) markerów.

W tym celu serwer (Apache tutaj użyty) generuje stronę www z przyciskami stawiającymi znaczniki

oraz formularzami do edycji w locie ew. komentarzy. Znaczników jest kilka rodzajów.

Pliki mają być odtwarzane ZARAZ PO NAGRANIU oraz w w dowolnym czasie po nim. Tu działa strona "PLAYER", różna dla "reżyserów" i "aktorów" (różnice uprawnień)

Chodzi o to, aby błyskawicznie klikając w znaczniki "znaczniki" (przyciski" trafiać na właściwe miejsca w filmie, cofać, przewijać, play, pauza i stop. Dodatkowo - powiększać wybrane (ustalone wcześniej) fragmenty obrazu w playerze. Wtedy też można dodawać/edytować/kasować komentarze i znaczniki.

Do tego jest też baza użytkowników - o różnych uprawnieniach do używania systemu:

1/ "reżyserzy" - mają pełne prawa, mogą komentować, usuwać i dodawać znaczniki / markery, komentarze

2/ "aktorzy" - mogą odtwarzać pliki, w których oni występują, im "przyznane", ew. komentować osobno (jako oni, dodatkowe komentarze)

Mam ten projekt jako demo, z pełną dokumentacją, ale wykorzystuje VLC plugin dla Chrome, którego Chrome już nie wspiera. To trzeba zmienić, mam kilka alternatyw.

Potrzebuję pomocy w uruchomieniu demo projektu i jego aktualizacji.. (Zamiast VLC)

Oferuję docelowo stałą współpracę przy modyfikacjach i dopracowaniu na potrzeby klientów.

Zapraszam do zgłaszania ofert i współpracy.

Umiejętności: CSS, HTML, JavaScript, MySQL, PHP

Zobacz więcej: baza danych, c w, c# w, looking for an illustrator to draw a couple characters of my c hildrens book where do i look, write a c++ program to accept 10 or more numbers then: display the numbers in two columns: one column with the numbers as they w, baza freelancerów, chcemy graphic designera a nawet dwóch z głową i skillem nie byle jakim kraków, copywriter osoba do pisania tekstów branża motoryzacyjna rzeszów, dziennikarz tłumacz freelancer z językiem rosyjskim i angielskim kraków, foto video freelance dla młodych z prawem jazdy kat b mokotów, freelancer passarinho do dragon ball z, graphic design cad it software systems graphic designer that can do logo design w jobs, how do i use c o when writing a letter, how do you find c# programmers, việc làm tự do freelancer, w freelancer fashion designer do, www rajwap com mensworld mobi top fashion models nfw w media detail&grpid 43&typeid 7&id 20000757&categoryid 52&frompage tags&c, zlece wykonanie serwisu z formularzami tylko freelancer kraków, how do w, projekt serwera bazy danych sql w jezyku C

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #17577994

2 freelancerów przeciętnie składa ofertę za $15/godz. do tego projektu

edwardryzhewski

Witam! Jestem web developerem z [login to view URL] akurat mam urlop w pracy i mogę zająć się Pana [login to view URL] na czat by omówić szczegóły [login to view URL] na kontakt. Z poważaniem, Edward Ryżewski.

$12 USD / godzina
(21 Oceny)
4.8
Web4UTeam

Hi, I'm pretty interested in your polish project and would like to take part in development of it. Mainly I'm programming in PHP (yii2 framework), JS, CSS3, HTML5, SAS, Bootstrap, Cordova etc One of my colleagues is Więcej

$17 USD / godzina
(19 Oceny)
5.3