Zamknięty

Kreator dla fotografów symulujący jak będą wyglądać konkretne zdjęcia w konkretnych formatach na konkretnej ścianie w domu klienta.

Zajmuję się drukowaniem zdjęć w dużych formatach dla fotografów. Potrzebuję aplikacji webowej, wspierającej sprzedaż wydruków (foto-obrazów). Pomysł jest taki: mój klient, czyli fotograf, ładuje zdjęcia z sesji swoich klientów oraz zdjęcie ściany w ich mieszkaniu na mój serwer. Potem dzięki aplikacji pokazuje swoim klientom jak będą wyglądały ich zdjęcia z sesji wydrukowane w dużych formatach (foto-obrazy) na ich ścianie. Fajnie jeśli będzie to mógł robić na wszystkich platformach. Jeśli klient zaakceptuje projekt, to kreator powinien wysłać do mnie dane w formie zamówienia na konkretne wydruki.

Aplikacja ma być podobna do SwiftGalleries ([url removed, login to view]). Na końcu strony jest guzik "Show Me The Designer". Po kliknięciu na niego pokazuje się wersja demo kreatora. Chodzi o coś podobnego.

Na podobnej zasadzie działa aplikacja Shoot and Sell ([url removed, login to view]). Tyle że to jest aplikacja na konkretne urządzenia mobilne. Ale filozofia jest bardzo podobna.

Poniżej lista funkcjonalności, które powinna mieć moja aplikacja (na wzór Swift Galleries + Shoot and Sell):

• symulowanie jak będzie wyglądało duże zdjęcie (foto-obraz) lub kompozycja dużych zdjęć na ścianie

• możliwość założenia konta dla indywidualnego użytkownika (prosty panel sterowania), gdzie będzie mógł zapisać projekt dla danego klienta, ustawić ceny itp.

• możliwość załadowania na serwer zdjęć z sesji zdjęciowej

• możliwość załadowania zdjęcia z konkretnym wnętrzem z domu klienta końcowego

• możliwość nałożenia na zdjęcie wnętrza wybranych zdjęć z galerii z sesją zdjęciową, tak aby symulowały jak będzie wyglądało dane zdjęcie (zdjęcia) na konkretnej ścianie w określonych formatach

• możliwość przesuwania oraz powiększania i pomniejszania zdjęć z sesji zdjęciowej po warstwie ze zdjęciem wnętrza za pomocą kursora myszki (tak jak można przesuwać warstwę z małym obrazkiem po warstwie z dużym obrazem w Photoshopie).

• możliwość skalibrowania zdjęcia wnętrza, aby „chwycić” proporcje dla konkretnych formatów foto-obrazów

• możliwość skadrowania (dostosowania do oferowanych formatów) zdjęć z sesji. W ofercie będę miał ograniczoną ilość formatów foto-obrazów.

• Kilka szablonów kompozycji na dany rodzaj ściany (jeden lub kilka wielkich foto-obrazów, dużo małych, w ułożeniu poziomym oraz pionowym (przykładowe szablony w załączniku)

• Możliwość symulowania foto-obrazów

- bez ramek

- w ramkach

- w passe-partout (białe obramowanie wokół zdjęcia) + ramka

(przykłady w załącznikach) Ramki powinny być w kilku kolorach. Opcjonalnie możliwość dorzucenia kilku faktur ramy (podobnie jak w Shoot and Sell) – ale to nie jest priorytet.

• „Wyplucie” danych z kreatora w formie zamówienia, czyli np. 3xfoto-obraz w ramie brązowej w formacie 100x70 + 2xfoto-obraz w ramie brązowej w formacie 40x40cm. Do każdej pozycji powinien być przypisany numer pliku ze zdjęciem, które ma być wydrukowane w danym formacie.

• Możliwość przypisania do poszczególnych elementów oferty (foto-obrazy w różnych wersjach i w różnych formatach) dwu cen: jedna dla fotografa, który będzie zamawiał wydruki u mnie. Tę cenę ustalam ja. Drugą cenę ustala fotograf dodając swoją prowizję. I jedynie ta druga cena jest pokazywana klientowi końcowemu.

• Możliwość wysłania zaakceptowanego przez klienta końcowego projektu w formie pliku .jpg na jego skrzynkę pocztową wraz z wyceną.

• Kwestia płatności

- Wariant A: płatności dokonuje klient końcowy na nasze konto, my odlewamy fotografowi jego część. Wtedy klient końcowy powinien dostać wraz z potwierdzeniem zamówienia link do szybkiej płatności

- Wariant B: klient końcowy dostaje swoją wycenę, fotograf swoją. Fotograf czeka na przelew klienta, potem kontynuuje proces. Ze swojego panelu może kliknąć na szybkie płatności.

- Wariant C: chętnie przyjmę inne sugestie :)

• Możliwość obcięcia funkcjonalności dla wersji demo.

Bardzo proszę o kontakt osoby zainteresowane projektem.

Umiejętności: JavaScript, PHP, Architektura oprogramowania

Zobacz więcej: oprogramowanie c++ freelance, freelancer oprogramowanie, grafik freelancer oprogramowanie, zdj?cia, oprogramowanie vhdl, napisz, Napisz oprogramowanie, kamera webcam oprogramowanie, location cia chittagong, xen opensolaris domu, domu explained, opensolaris domu, genta cia, opensolaris xen domu, xen domu traffic shaping, cia crest, opensolaris domu xen server, opensolaris domu fedora, opensolaris domu installer, xen opensuse domu

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Bratucice, Poland

Numer ID Projektu: #13115228

3 freelancerów złożyło ofertę na kwotę zł35778 do tego projektu

devexpertsteam

Hello, We are IT-Engineers with higher educations, having more than 15 years of experience, developing sophisticated Web and Mobile solutions from scratch. Our indicative time/cost estimation for your project rel Więcej

zł70000 PLN w ciągu 60 dni
(108 Oceny)
8.4
ProsperoWeb

--- SERIOUS BID --- Hello, We are one of the leading web development company based in Toronto, Canada with presence in Seattle, WA, United States. We have thoughtfully reviewed your requirements. We are genuin Więcej

zł24000 PLN w ciągu 60 dni
(17 Oceny)
5.9
Brijrajs76

Hello, I am very interested in the project and you would like to apply to it. I'm a web developer with 7 years experience in PHP, MYSQL, CSS3, HTML5 and deep knowledge Wordpress, WP pluggin, development issues Więcej

zł13333 PLN w ciągu 30 dni
(37 Oceny)
5.2
mmiszewski

Witam, Temat jest nam dobrze znany. Mieliśmy już okazję rozmawiać kiedyś z firmą foto-maxe. Klient ostatecznie nie zdecydował się na projekt z powodu braku funduszy ale technicznie wiemy dokładnie co jest do zrobien Więcej

zł14700 PLN w ciągu 10 dni
(1 Ocena)
0.0