W Toku

Modyfikacja i integracja dotychczasowego rozwiązania Chevereto FREE (hosting zdjęć, i generator uzupełniania szablonów allegro)

Witam,

Poszukuję osoby chętnej do integracji dwóch różnych ale bardzo prosto działających aplikacji webowych. Pierwszą z nich jest Chevereto w wersji 2.6 (darmowa). Potrzebuję ją jeszcze bardziej uprościć, ma zbyt wiele funkcji, które są zbędne. ( [url removed, login to view] )

Następnie zmodyfikować kod: [url removed, login to view]

Kod dotychczas służył do uzupełniania opisów aukcji. Po lewej stronie był wczytany szablon, natomiast po prawej uzupełniało się tylko tekst. Chcę dodać do tego przycisk do załadowania zdjęć właśnie z w/w chevereto oraz aby linki HTML do załadowanych zdjęć automatycznie wpisały się w pole uzupełnienia (tam gdzie się wpisuje tekst).

Mile widziana możliwość dodania podglądu wysiwyg kodu.

Link do działania chevereto: http://oxoo.pl/
Z generowania linków interesują mnie tylko te w wersji do umieszczenia np. w allegro czyli kod HTML)

Możliwe również skorzystanie z innych możliwości zaproponowanych przez fleelancera, w celu ulepszenia bądź całkowitej zmiany aplikacji które znalazłem.

Umiejętności: PHP, Architektura oprogramowania

Zobacz więcej: php, css, html, javascript

O pracodawcy:
( 1 ocena ) Wąbrzeźno, Poland

Numer ID Projektu: #10023423

4 freelancerów złożyło ofertę na kwotę zł733 do tego projektu

zł500 PLN w ciągu 3 dni
(65 Oceny)
5.4
jezior

Witam Które z funkcji Chevereto są zbędne ? Jeśli potrzeba tylko linku to wystarczyć by mogło cos w stylu [login to view URL] Cena wpisana, aby można było sie kontaktować. Jest Więcej

zł411 PLN w ciągu 3 dni
(33 Oceny)
3.9
managerwmg

Pozdrowienia! Poznałem ze swoimi wymaganiami. Gotowy, aby pomóc w rozwiązaniu problemu. Gwarancja Diligence. Proponuję ponadto omówić wszystkie szczegóły swojego projektu na czacie. Czekam na odpowiedź.

zł466 PLN w ciągu 10 dni
(2 Oceny)
2.7
Siniak190

Witam, mogę to dla Pana/i zrobić. Proszę o kontakt poprzez wiadomość prywatną. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

zł1500 PLN w ciągu 7 dni
(3 Oceny)
1.4
mkwalewski

Witam, Mogę Panu zaoferować profesjonalne podejście, stały kontakt oraz wykonanie zlecenia w terminie zgodnie z Pańskimi zaleceniami. Moje portfolio: [login to view URL] Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do wspó Więcej

zł555 PLN w ciągu 7 dni
(0 Oceny)
0.0