Anulowany

Napisz oprogramowanie

Zlecę optymalizację kodu (PHP?) celem zmniejszenia obciążenia procesora po stronie hostingu. Kod odpowiada za obsługę komunikacji z serwerem do komunikacji smsowej. Ponadto kod:

- pobiera smsy do wysłania z bazy danych,

- sprawdza zmianę statutu smsów po stronie SMS Gateway,

- pobiera informacje o klientach oraz użytkownikach systemu wraz z powiązaniami po numerach telefonów.

Realizacja komunikacji smsowej działa w oparciu o SMSGatewayMe.

Zależy mi aby kod realizował nadal swoje zadanie (efekt działania jak dotychczas), jednakże w znacznie mniejszym stopniu obciążając procesor.

Hosting dla strony na której działa skrypt jest w tej chwili na [url removed, login to view] i w ramach raportu ze statystyki wywołań (którego fragment z wybranego dnia w załączeniu) oprę wynik optymalizacji kodu - parametry: średni oraz maksymalny czas [w ms].

PROSZĘ O KONKRETNE PROPOZYCJE OPTYMALIZACJI KODY MAJĄCE ODZWIERCIEDLENIE W CZASIE OBCIĄŻENIA PROCESORA

ps. jeżeli dobrze rozumiem działanie skryptu to pobierane są wiadomości po obu stronach (baza i gateway) od samego początku; dla mnie do właściwego działania wystarczą wiadomości do jednego - kilku dni wstecz, ze starszymi już nic nowego nie powinno się dziać, nie wiem jednak czy specyfikacja smsgatewayme na to pozwala (aby ograniczyć liczbę synchronizowanych wiadomości i czy to jest ta rzecz, która obciąża procesor).

Umiejętności: HTML, JavaScript, MySQL, PHP

Zobacz więcej: kamera webcam oprogramowanie

O pracodawcy:
( 1 ocena ) Poland

Numer ID Projektu: #9810702