Zamknięty

[Oferta Pracy Zdalnej] Programista PHP/JS

Miejsce pracy:

100% praca zdalna

Forma zatrudnienia:

Pełny etat (160 godzin miesięcznie), umowa o dzieło (firma ma siedzibę w USA, stąd brak możliwości zatrudnienia na umowy o pracę) + ubezpieczenie zdrowotne.

Wymagane umiejętności:

- PHP7/MySQL

- XHTML/CSS

- JavaScript

- Doświadczenie w pracy z zewnętrznymi API (PHP + GuzzleHttp), większość projektów to integracja naszego systemu z innymi API

- Dobra znajomość GIT

- Rzetelność oraz punktualność

- Dobre nawyki programistyczne, stosowanie się do zasad SOLID, pisanie testów z użyciem PHPUnit oraz Codeception

- Firma funkcjonuje w czasie amerykańskim, wymagamy aby część Twojej pracy odbywała się po godzinie 15 czasu polskiego, szczególnie pomiędzy 15 a 20.

- Dobra znajomość języka angielskiego. Zmiany w repozytorium i dokumentację piszemy w języku angielskim. Komunikacja z zespołem support jest po angielsku. Wszyscy nasi klienci oraz partnerzy są z USA. Tylko spotkania programistów odbywają się w języku polskim.

Mile widziane doświadczenie:

- Znajomość zagadnień związanych ze skalowaniem aplikacji

- Vue.js

- Umiejętność obsługi systemów Linux

- Slim 3, Laravel, Eloquent, RabbitMQ

Zakres obowiązków:

Praca nad rozbudową stworzonej od zera (bez użycia frameworków) platformy e-commerce z tysiącami użytkowników i milionami transakcji. Twoje codzienne wyzwania będą dotyczyć optymalizacji systemu i integracją nowych platform za pomocą ich API.

Komunikacja i narzędzia:

Slack, Bitbucket, YouTrack, Gmail, Google Drive

Wynagrodzenie:

- $2500 = 9200 zł netto (w zależności od kursu dolara)

- Gwarantowane ubezpieczenie zdrowotne

- Minimum raz w roku przyznajemy podwyżkę.

O nas:

Stworzyliśmy platformę “e-commerce multichannel”, która łączy się za pomocą API internetowych platform sprzedażowych, gdzie klient w jednym miejscu ma dostęp do zarządzania zamówieniami oraz inwentarzem. Nasz system przetwarza tysiące zamówień dziennie oraz obsługujemy ponad 5000 sprzedawców i każdego dnia zapisują się nowi użytkownicy. Pracujemy na wielu serwerach i na co dzień rozwiązujemy problemy związane z optymalizacją systemu (przetwarzanie i kolekcjonowanie ogromnych ilości danych), łączeniem się z nowymi API oraz tworzymy przyjazny dla użytkownika interfejs. Nie korzystamy z frameworków. Cały kod napisany jest od podstaw przez naszych programistów w obiektowym php. Jesteśmy jedną z niewielu firm, która jest oficjalnym partnerem Google, ShipStation, Walmart, dzięki czemu mamy dostęp do zaawansowanych możliwości API tych platform oraz lepszej pomocy technicznej. Więcej informacji o firmie na stronie geekseller.com.

CV i ewentualne pytania prosimy wysyłać w języku angielskim. Wraz z CV prosimy wypisać umiejętności wraz z poziomami wiedzy oraz przykłady zrealizowanych projektów wraz z krótkim opisem w jakim stopniu i w jakim zakresie brało się w nich udział.

Oferta:

[login to view URL]

Umiejętności: PHP, MySQL, JavaScript

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #27236359

5 freelancerów złożyło ofertę na kwotę $2250 do tego projektu

bodya24

Hello. I am senior web developer and very familiar with PHP, Mysql, Html, Css, Javascript. And i have experiences in laravel+Vue Js project. I can build your project according to your expectations. I can start working Więcej

$2250 USD w ciągu 15 dni
(31 Oceny)
6.2
musakazimtr

Hello. Hope you are doing well. Here is the Turkey pro developer who has rich experienced with PHP project. I have worked for a long time in PHP project and also they are all finished in a perfect standard. Surely you Więcej

$2250 USD w ciągu 7 dni
(9 Oceny)
5.5
janelka1991

Hi, sir. I am a software developer with Web/Mobile for 8 years. I can work by full time for your project and trying to satisfy the requirements. I want to keep a long-term relationship for customer so I want to give Więcej

(6 Oceny)
5.2
simusek

Witam, Piszę aplikacje dedykowane w natywnie PHP oraz frameworkach Symfony 2/3/4/5, eZPlatform/eZPublish/Wordpress oraz z wykorzystaniem Javascript/ES6, NodeJS, RabbitMQ oparte o bazy relacyjne TSQL i nierelacyjne NoS Więcej

(5 Oceny)
2.7
sujitarom

Hello, I have checked The requirement and understand that as well. I have created SIMILAR in past. Do you want to see the DEMO ??? Can will send you ?? Thanks.

(0 Oceny)
0.0