W Toku

Platforma WEB: import danych z pliku Excel do bazy SQL i ich obróbka

Potrzebuję prostego narzędzia do obróbki danych. Narzędzie ma działać na platformie WEB, tak więc potrzebny będzie skrypt do logowania - prosty skrypt, bez żadnych ekstrawagancji, wg gotowego szablonu jakich można znaleźć wiele w internecie. Skrypt załatwi nam temat: zakładanie konta, logowanie, zmiana hasła, można poszukać nawet taki który ogarnie nam logowanie przez FB. Gotowiec, więc nakład pracy ograniczony do minimum.

Sedno sprawy to:

Każdy zalogowany user powinien mieć możliwość zapisania swoich danych (efektów pracy) na własnym profilu, nazwijmy to Zadaniem.

Zadanie będzie posiadać własną nazwę, krótki opis tekstowy, do tego standardowe opcje: edycja/kasowanie.

Każde Zadanie to import danych z pliku Excel do bazy SQL, następnie obróbka tych danych polegająca na sortowaniu/grupowaniu/sumowaniu, a na finał mamy otrzymać możliwość exportu - PDF oraz XLS do dalszej obróbki w innym systemie. W każdym zadaniu możemy mieć kilka importów, jednak będą one zgrupowane pod wspólnym Zadaniem.

Konkrety opisane trochę bardziej szczegółowo w załączniku.

Projekt mocno rozwojowy jeśli spełni oczekiwania userów. Istnieje jeszcze dużo innych procesów które mogła by przejąć ta platforma - sporo pracy manualnej oraz rozłożonej na kilka aplikacji. Celem mogło by być przeniesienie całego procesu z "innego systemu", Exela, Worda, Outlooka, itd. Tak więc może to stanowić ciekawe wyzwanie dla kogoś kto podejmie się realizacji.

Cooperation only with Polish freelancers.

Umiejętności: HTML, MySQL, PHP

Zobacz więcej: polish freelancers, freelancers opis, freelancers ni, freelancers cooperation, ca freelancers

O pracodawcy:
( 1 ocena ) Pruszków, Poland

Numer ID Projektu: #9241550

Przyznany użytkownikowi:

pwilczynski

Witam serdecznie. Na co dzień pracuję m.in. przy skryptach importujących duże (kilkadziesiąt tysięcy wierszy) pliki xls/csv do bazy sql w systemie CRM dla wiodącego producenta betonu na świecie. Poza importem tych d Więcej

zł700 PLN w ciągu 3 dni
(0 ocen)
0.0

3 freelancerów złożyło ofertę na kwotę zł606 do tego projektu

kanhucharannahak

A proposal has not yet been provided

zł652 PLN w ciągu 7 dni
(25 Oceny)
3.9
Neaz36

Mogę zrobić swoją pracę internetowej. Jestem ekspertem w tym, ale tak naprawdę nie wiem, o co oprogramowania. Jak zawsze moja firma zbudowała wszystko, co chcesz

zł466 PLN w ciągu 3 dni
(0 Oceny)
0.0