Zamknięty

Rozwój Stron Internetowych

Potrzebuję zmian na istniejącej stronie Proszę o ofertę na podstawie poniższych wytycznych :

Chodzi napisanie a raczej modyfikację skryptu pobierającego pliku z serwisów premium takich jak turbobit, catshare, fileshark itp.

Serwisy podobne do tego skryptu to [login to view URL], [login to view URL], twojlimit.pl.

Podstawę skryptu już posiadam, tak więc potrzebuję tylko weryfikacji poprawności jego działania oraz dodania obsługi pobierania wielu hostingów.

Zależy mi by skrypt dzielił konta na 12/24/48h, 7,14,30,90 dni (to skrypt już posiada, do weryfikacji działania)

Skrypt musi obsługiwaćnajpopularniejsze konta premium.

Strona musi posiadać:

-statusy serwisów (aktywność kont premium, obciążenie łączy - do późniejszego dodania ilość online, ilość zarejestrowanych) - to gdzieś w stopce.

-historię pobranych plików (to skrypt posiada)

-możliwość ponownego pobrania bez utraty transferu do 7 dni (to skrypt posiada, do weryfikacji)

-możliwość pobierania z folderów zabezpieczonych hasłem ([login to view URL])

-zakupienie konta czasowego lub transferu

-tworzenie i realizację voucherów w postaci kodów (to skrypt posiada)

-Ustalania ilość MB na start (to skrypt posiada)

-historię transakcji wraz z ich statusami (to skrypt posiada)

-edycję profilu w tym zmianę hasła i adresu email (to skrypt posiada)

-jeśli użytkownik zapomniał hasła, system wygeneruje nowe (to skrypt posiada)

-dodanie opinii o serwisie

-ustalanie happy hours (to skrypt posiada)

-Statystyki na stronie głównej ile jest użytkowników ile GB pobrano plików

- możliwość oglądniecia video online

- możliwość podłączenia serwera ( serwerów ) tylko na pliki - w razie rozwoju serwisu podpinać aby było można kilka serwerów - chodzi o przestrzeń i łącze przede wszystkim by świadczyć jak najwyższa jakość.

Dodatkowo skrypt chciałbym przystosować do PHP 7 - obecnie działa na max 5.6.

Potrzebuję też stworzenia szaty graficznej serwisu. Jak widać modyfikacje sprowadzają się do dodania obsługi serwisów hostingowych oraz do kilku drobnych modyfikacji.

Czy podjąłby się Pan powyższego? Oczywiście demo skryptu chętnie mogę udostępnić oraz dostępy FTP, mySQL.

Przesyłam jeszcze listę serwisów które chciałbym podłączyć (większość ma API, wiec to nie dużo pracy) :

[login to view URL]

filefactory

[login to view URL] (jest, wymaga aktualizacji)

[login to view URL]

mediafire

rapidgator

[login to view URL]

[login to view URL]

[login to view URL]

[login to view URL]

[login to view URL]

[login to view URL]

[login to view URL]

[login to view URL]

[login to view URL]

alfafile

[login to view URL]

I w przyszłości inne. Skrypt posiada stare hostingu które już nie istnieją ale na ich podstawie może Pan stworzyć dostęp do innych, wiec nie byłoby to aż tak dużo pracy.

Co do ewentualnego pytania o przestrzeń dyskową to wyobrażam sobie to tak ze po prostu w panelu admina oddawałbym sobie serwer i np skrypt rozdzielalby pobieranie pliki na ten który ma np najwiecej wolnego miejsca na dysku. Pliki do pobrania dla użytkowników przechowywane są tylko 24h (myśle o max 48h). Takie rozwiązanie ma skrypt yetishare (jeśli chodzi o serwery plikowe, posiadam tez ten skrypt) - podaje się IP serwera, ścieżkę gdzie będą umieszczane pliki oraz nazwie usera z prawami root , hasło i tyle. Fajnie by było możliwe określenie maksymalnej ilości GB jaka może trafić na dany serwer i np gdy będzie on pełny to kieruje już pliki na inne. I przykładowo serwis generowałby link HTTP://[login to view URL] dla serwera na pliki o nazwie hosta : s1 itp itd.

Chyba, że zaproponujecie Państwo coś na wzór balancera - skrypt wybierał by serwer storage na który mają trafiać pliki itp po np ilości wolnego miejsca, ilości wolnego łącza?

Zależy mi aby skrypt działał na PHP 7.0 minimum - nie chcę używać już PHP 5.6 - z mySQL MariaDB 10.1 nie ma żadnych problemów. Może lepiej dla Pana byłoby napisać nową aplikację wyciągając po prostu funkcje z tej mojej „przestarzałej” ? Może PHP + Laravel? Nie wiem, w czym się Pan dobrze się czuje :)

Umiejętności: Projekty graficzne, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: projektowanie stron internetowych, ewolucja stron internetowych, obsługa strony internetowej ceny, portfolio strony internetowe, projektowanie stron internetowych wrocław, projektowanie stron internetowych szczecin, projektowanie stron internetowych olkusz, projektowanie stron internetowych gorzów, projektowanie stron internetowych freelancer, projektowanie stron internetowych dla hoteli, projektowanie stron internetowych cennik, praca projektowanie stron internetowych warszawa, praca projektowanie stron internetowych, nowoczesne projektowanie stron internetowych, tworzenie stron internetowych student freelancer krakow, projektowanie stron internetowych warszawa, projektowanie stron internetowych aukcyjne, freelancer tworzenie stron internetowych

O pracodawcy:
( 1 ocena ) Kraków, France

Numer ID Projektu: #16927572

3 freelancerów złożyło ofertę na kwotę zł1777 do tego projektu

fullymagento

Hi, Carefully gone through your [login to view URL] have few queries so i request you to initiate chat so that we can discuss further. We are a team having experience over 10+ years in PHP and it's Framework and Mobil Więcej

zł1666 PLN w ciągu 10 dni
(77 Oceny)
7.4
maxpl

Hello Sir, I am a full stack developer from Poland. I can start - now. Please message me to discuss further. I have 6+ years of experience in webdesign/development and Mobile Development (Android and IOS). Więcej

zł2000 PLN w ciągu 6 dni
(41 Oceny)
6.9
manojtacty

Dear Client, I have gone through your job post and I can develop a script of your requirements which will work with PHP 7.0 and MARIA DB 10.1. I have prior experience of developing custom scripts and websites for va Więcej

zł1666 PLN w ciągu 10 dni
(7 Oceny)
3.9