Ukończone

Spersonalizowany czynikr RSS web+mobi

Do czytnika chciałbym dodać kanał RSS ze zmienną np:

[login to view URL] &_sacat=0&_sc=1&_rss=1&_nkw=ZMIENNA&LH_PrefLoc=2

(jak widać w linku jest wyraz ZMIENNA) i wpisać interesujące mnie frazy po przecinku w tym IDN oraz dwuwyrazowe czy z myślnikiem np "buty nike -damskie" w jakieś pole przypisane do tego kanału.

Takich kanałów nie powinno być więcej niż 20, a oparte będą jedynie o 2 serwisy aukcyjne.

Razem ze słowami kluczowymi będzie około 1000 różnych zapytań, które na podstawie kanału i słów kluczowych utworzy za mnie program. Np 10 kanałów po 100 fraz to 1000 zapytań.

Wszystko powinno trafić do jednej puli i być odpytywane kolejno co 2 sekundy na serwis. A więc odpytuję o coś serwis X i Y (po jednym zapytaniu dla serwisu), 2 sekundy przerwy i kolejne zapytanie równolegle do 2 serwisów. Nie może być na przemiennie na serwis ponieważ będę wykorzystywał to też w wersji zapytania co 1 sekundę w przyszłości. Przyda się więc opcja do wyboru w jakim interwale mają być zapytania (czy 1 czy 2 sekundy).

Program ma działać z cronem, żeby to czy jestem online nie wpływało na jego pracę. Jednak inne rozwiązani by pracował offline też są mile widziane.

Wyniki wyświetlane w dół jeden pod drugim, a do tego prosta lista dostępna na mobile.

Wyniki ładują się po naciśnięciu F5 czyli przeładowaniu strony lub odwiedzinach strony. Jeżeli będą w czasie rzeczywistym to nie zdążę oglądać strony bo się będzie zmieniała w czasie rzeczywistym.

Obok każdego pobranego przedmiotu powinna być data pobrania wyniku z sekundami.

Powinno być wykluczenie dubli np jeden wynik (artykuł) RSS ma 10 pożądanych przeze mnie fraz więc miałbym 10x ten sam wynik zatem program powinien na podstawie linku lub numeru aukcji stwierdzić czy się powtarza i wówczas nie wyświetlać na liście.

Na liście wynikowej pokazuje się ostatnie 300 wyników - co ważne przy ładowaniu w mobile.

Powinien być przycisk WYCZYŚĆ, który nie czyści listy kanałów i fraz ale tylko pobrane wyniki.

Design - nieistotny, najchętniej białe pole.

Umiejętności: HTML, MySQL, PHP, RSS

Zobacz więcej: display rss web, integrate wordpress rss web page, twitter rss web page, show rss web page, embed secure rss web page, rss web entrepreneur, displaying rss web site, add rss web page, rss web services ruby rails, display rss web page, add rss web, wordpress add rss web database, add wordpress rss web page, can rss web page, add rss web php

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Bytom, Poland

Numer ID Projektu: #16470484

Przyznany użytkownikowi:

ircoo

Wieloletnie doświadczenie pozwala, aby zaufać mojej firmie i powierzyć Państwa zlecenie we właściwe ręce. Zapraszam do współpracy oraz jestem również gotowy do negocjacji. Oczekuję na kontakt, celem ustalenia szczegółó Więcej

zł444 PLN w ciągu 10 dni
(20 ocen)
5.0

4 freelancerów złożyło ofertę na kwotę zł494 do tego projektu

Shopify

Hello Sir, I have vast experience & very good knowledge of web designing & coding have developed many websites. Once you chat I will show & make a very good website for you as you required. Client's satisfaction is Więcej

zł466 PLN w ciągu 3 dni
(29 Oceny)
7.1
DavidGerman7

Hello, I'm David I can provide you perfect work as you looking for . we can discuss more in chat . I will be waiting for your response . I have very great experience about your project , if you want discuss more p Więcej

zł466 PLN w ciągu 3 dni
(0 Oceny)
0.0
zł600 PLN w ciągu 10 dni
(0 Oceny)
0.0