Zamknięty

Statystyki shoutcast

Stworzenie statystyk dla radia internetowego. Statystyki w PHP, CRON.\

Statystyki mają pobierać dane z serwera Shoutcast i ładnie je wyświetlać. Statystyki w czasie rzeczywistym, godzinowe, tygodniowe, miesięczne, da dany dzień i godzinę. Z mozliwością generowania raportów Nie konieczne logowanie.

Umiejętności: HTML, JavaScript, MySQL, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: flash shoutcast, develop shoutcast apps, shoutcast sam, shoutcast player webpage, radio flash shoutcast, iphone app shoutcast radio, iphone shoutcast, php script read shoutcast stream, chcemy graphic designera a nawet dwóch z głową i skillem nie byle jakim kraków, dziennikarz tłumacz freelancer z językiem rosyjskim i angielskim kraków, foto video freelance dla młodych z prawem jazdy kat b mokotów, zlece wykonanie serwisu z formularzami tylko freelancer kraków, projekt serwera bazy danych sql w jezyku C

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Zawiercie, Poland

Numer ID Projektu: #19376288

2 freelancerów złożyło ofertę na kwotę $25 do tego projektu

GrzegorzKoziolek

Cześć mam na imię Grzesiek i mam 33 lata. Mam ponad 8 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu. Projektuje i tworzę strony, cms, aplikacje, ecommerce, animacje, grafiki oraz video.

$20 USD w ciągu 10 dni
(5 Oceny)
2.5
SeKaBo

Witam, jestem chętny podjęcia się zaprogramowania owego "systemu". Proszę o informację dotyczące framework'u w jakim jest pisana strona, lub też jest w czystym PHP.

$30 USD w ciągu 1 dnia
(0 Oceny)
0.0