Zamknięty

Stworzenie modyfikacji do gry Portal

Witam Szanowne Państwo,

Jestem studentką Psychologii na SWPSie i potrzebuję do badania modyfikację gry Portal. Potrzebuję trzy wersję modyfikacji gry. Pierwsza modyfikacja polega na tym, że w pierwszym okienku osoba badana wprowadza swoje imie i nazwisko. Dalej włącza się gra i po kilku minutach instrukcji od Glados w tym momencie, jak zaczynają się zadania prawdziwe, potajemnie włącza się tajmer, który będzie liczyć, ile czasu osoba badana spędziła na poziomie zadania w jednym pokoju, do tego momentu, jak osoba badana znajdzie rozwiązanie dla lamigłówki i wejdzie do windy, która kieruje ją do następnego pokoju. Wszystkie wyniki (ile czasu było spędzono w każdym pokoju) muszą być zapisane do archiwum, które ja potrafię odczytać, najlepiej w Excelu. Wszystkich zadań prawdziwych musi być 10.

Druga wersja modyfikacji będzie różnić się tym, że każdy raz po skończeniu zadania wyświetla się obrazek, który będzie gratulować z wygraniem 1 złotego, w ciągu kilka sekund, tak samo na początku osoba badana wprowadza imie i nazwisko, w końcu wyniki idą do archiwum.

Trzecia wersja modyfikacji różni się tym, że po wykonaniu zadania wyświetla się obrazek, który gratuluje i mówi, że w przypadku zrobienia wszystkich zadań Państwo otrzymają 10 złotych, tak samo na początku osoba badana wprowadza imie i nazwisko, w końcu wyniki idą do archiwum.

Umiejętności: Grafika komputerowa, Grywalizacja, Graphics Programming, PHP, Programowanie

Zobacz więcej: shopping portal website design, free video chat portal, flash portal, web freelance portal, community portal joomla, quick start news portal gavick help, town portal examples, oracle portal templates, voting portal, translation portal, xoops portal skin, b2b portal sale, vtiger login customer portal, dataentry portal fake, fake data entry portal

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Warszawa, Poland

Numer ID Projektu: #20019863

4 freelancerów złożyło ofertę na kwotę $248 do tego projektu

sypsoo

Hello, How are you today ? I am good in html, css ,javascript,php,mysql. I am a talent Web designer & developer with WordPress,shopify,prestashop. My aim has always been to produce websites that look beautiful and Więcej

$140 USD w ciągu 10 dni
(89 Oceny)
6.8
molkan

Czesc, Czy moze byc ta wersja gry portal [login to view URL] ? Jesli tak to moge wprowadzic te 3 modifikacje. Pozdrawiam!

$250 USD w ciągu 7 dni
(2 Oceny)
1.8
MGSoluti0n

Witam serdecznie, jestem gotów wykonać podany projekt. Posiadam spore doświadczenie w budowaniu podobnych aplikacji. Jestem kontaktową i dokładną osobą. Zapraszam do współpracy.

$150 USD w ciągu 7 dni
(0 Oceny)
0.0
DobryCover

Dzień dobry, na co dzień jestem programistą webowym PHP, jednak swego czasu zajmowałem się trochę GameDevem i także pracowałem na silniku Source na którym działa Portal (i Portal 2). Modyfikowanie istniejącej gry na s Więcej

$450 USD w ciągu 7 dni
(0 Oceny)
0.0