Zamknięty

system rezerwacji i sprzedaży biletów

Witam,

Potrzebuję system sprzedaży biletów podłączony do istniejącej strony www. Rezerwacja i sprzedaż dotyczy godzinnych wejść na zwiedzanie.

Użytkownik po wejściu w zakładkę kup bilet po uzupełnieniu podstawowych danych(imię, nazwisko, email, telefon) ma wybrać konkretny dzień, godzinę oraz rodzaj biletu (normalny, ulgowy, rodzinny), następnie zostać przekierowany do płatnoś[login to view URL] ostatecznym zakupem musi wyrazić zgodę marketingową oraz zapoznanie się z regulaminem zwiedzania oraz zaznaczyć czy potrzebuje fakturę ( wtedy musi podać nip itd). Klient zakupiony bilet ma otrzymać na emaila, który następnie należy okazać przed wejściem (wydrukowany lub w telefonie).

- grupy liczą maksymalnie 8 osób- po wyczerpaniu tego limitu nie ma możliwości zakupu biletu,

- wejście co 15-20 min, np. 10:15, 10:30 itd

- godz. pn-czw 10-18, pt-sob 10-20,

Chciałabym mieć możliwość zmiany godzin, czasami ich wykluczania(zwiedzanie zależy od obecności przewodnika, więc jeśli ktoś będzie nieobecny w pracy muszę mieć możliwość wyłączenia kilku godzin ze sprzedaży biletów).

Zależy mi, aby system działał bardzo sprawnie, był bardzo przejrzysty i profesjonalny.

Bardzo proszę o Państwa propozycję cenowe.

Dziękuję i pozdrawiam.

Umiejętności: PHP, HTML, Projektowanie stron www, CSS, JavaScript

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Łódź, Poland

Numer ID Projektu: #27357833

3 freelancerów złożyło ofertę za $20 w tym projekcie

lansnet

Z chęcią podejmiemy się realizacji projektu. Jesteśmy grupą programistów specjalizujących się w tego typu realizacjach. Realizowaliśmy już systemy rezerwacyjne dla hoteli, parkingów, rezerwacja i sprzedaż biletów miej Więcej

$20 USD w ciągu 10 dni
(5 Oceny)
5.9
pwojtkow

Witam serdecznie, chętnie podejmę się tego zlecenia. Prosiłbym o informacje o jaką stronę WWW chodzi i na jakim systemie jest oparta? Dokładny koszt oraz czas wykonania będę mógł podać po poznaniu szczegółów Pozdrawi Więcej

$20 USD w ciągu 10 dni
(28 Oceny)
5.1
lwarsawpro

Dzień dobry. Bez problemu wykonam taki system. Pracę mogę rozpocząć od zaraz. Koszt ok 4500 zł netto, czas realizacji ok 20 dni. Wystawiam FV i udzielam 24 miesięcznej gwarancji. Zapraszam do kontaktu.

$20 USD w ciągu 7 dni
(0 Oceny)
0.0