Closed

Tworzenie stron internetowych

Witam,

poszukujemy do naszego studio Adsmile chętnych do współpracy głównie przy wdrażaniu stron internetowych na Wordpressa. Będziesz pracował przy ciekawych projektach najnowocześniejszych stron internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Zadania jakich możesz oczekiwać:

- kodowanie stron do HTML5, CSS3, JavaScript

- kodowanie + wdrożenie pod Wordpress

- pisanie dodatkowych funkcji przy wdrożeniu Wordpress

Wymagamy bardzo dobrej znajomości HTML5, CSS3, Java Script, PHP (5.6+), MySql, Wordpress. Znajomość WooCommerce jest dodatkowym atutem oraz zdbałość o detale (pixel perfect).

Poznaj nas na - [login to view URL]

Umiejętności: CSS, HTML, JavaScript, PHP, WordPress

Zobacz więcej: projektowanie i tworzenie stron internetowych, tworzenie stron internetowych kraków, profesjonalne tworzenie stron internetowych, tworzenie stron www cena, tworzenie stron www za darmo, tworzenie stron internetowych warszawa, tworzenie stron internetowych poradnik, tworzenie stron internetowych cennik, freelancer tworzenie stron internetowych, projektowanie stron internetowych aukcyjne, projektowanie stron internetowych warszawa, projektowanie stron internetowych, tworzenie stron internetowych student freelancer krakow, tworzenie stron www freelancer, nowoczesne projektowanie stron internetowych, praca projektowanie stron internetowych, praca projektowanie stron internetowych warszawa, projektowanie stron internetowych cennik, projektowanie stron internetowych dla hoteli, projektowanie stron internetowych freelancer

O pracodawcy:
( 5 ocen ) Pozna?, Poland

Numer ID Projektu: #17526352

17 freelancerów złożyło ofertę na kwotę $534 do tego projektu

jagjeetkmr90

I have more than 7 years of web development experience and have developed more than 700+ websites yet. Few of my recent work: [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] Więcej

$1027 USD w ciągu 10 dni
(139 Oceny)
0.0
Sajmonmol

Hello. My name is Szymon, im from Poland. I would coorporate with you. Actually im free, then i may start work how fast is possible. About pris we may talk if u will be interested my person My portfolio you may che Więcej

$583 USD w ciągu 10 dni
(0 Oceny)
0.0
lukaszwronskicom

Cześć! Zajmuję się wdrażaniem szablonów Wordpress od podstaw. Moje strony są szybkie i lekkie. Testuję strony w oparciu o Google Insights i wtyczki Lighthouse(w przeglądarce Chrome). Chętnie podejmę się współpracy - Więcej

$555 USD w ciągu 7 dni
(0 Oceny)
0.0
dnavi

Dzień dobry, Jestem właścicielem Agencji interaktywnej DNAVI z Katowic. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu e-marketingu, a w tym zajmujemy się implementacją stron internetowych pod Wordpressa w pełni spersona Więcej

$721 USD w ciągu 10 dni
(0 Oceny)
0.0
$55 USD w ciągu 10 dni
(5 Oceny)
0.0
ircoo

Wieloletnie doświadczenie pozwala, aby zaufać mojej firmie i powierzyć Państwa zlecenie we właściwe ręce. Zapraszam do współpracy oraz jestem również gotowy do negocjacji. Oczekuję na kontakt poprzez wiadomość prywatną Więcej

(18 Oceny)
0.0
danuta2020

Cześć, jeśli bierzecie pod uwagę pracę zdalną, chętnie wspomożemy :) Mamy w SP-Media frontendowca i backendowca z długoletnim doświadczeniem. Głównie pracujemy dla [login to view URL], [login to view URL] Więcej

(2 Oceny)
0.0
lohitbindra

Cześć, Mam nadzieję że masz się dobrze. Jestem programistą Wordpress, który ma znajomość HTML5, CSS3, JavaScript, PHP, MySql i woocommerce. Jestem zainteresowany współpracą z tobą. Uprzejmie dotknij przycisku czatu Więcej

$500 USD w ciągu 10 dni
(3 Oceny)
0.0
arturjurkiewicz

Dzień dobry, jestem fullstack developerem, nam doświadczenie w tworzeniu stron oraz aplikacji internetowych przy użyciu HTML5, CSS/LESS/SCSS, JS, VueJS, PHP5.6+(CakePHP, Laravel), NodeJs, Wordpress. Z chęcią podjąłbym Więcej

(1 Ocena)
0.0
TopDev727

:) I Will Give You Success Website! :) Hello, how are you? I'm glad to tell you about your project. My major works are Wordpress, Codeigniter, Laravel, CSS, and MySQL. As you can see in my profile, I have great Więcej

(9 Oceny)
0.0
AzzkaNoor

Greetings. I just have a visual over your project's details and feel privileged to tell you that this correlates with my domain of expertise. Please message me as I will like to ask a few questions. I have a lot to d Więcej

(22 Oceny)
0.0
AppSquads

Hello, Hope you are doing well. Thank you for your post. Can you please share more details of this project? We are Wordpress and PHP experts. We work on WP since last 12 years. I am sure that we can wor Więcej

$887 USD w ciągu 25 dni
(15 Oceny)
0.0
usatechsoft

Hi, My Notion : "No Satisfaction, No Payment" We have expertise in Web Design & Development. Please check our client reviews to determine the quality of our work.: i am very confident to complete this job Więcej

(167 Oceny)
0.0
sun0815

Dear client I am a senior wordpress developer I love to do the customization and making new plugins and themes I have done 50+ works like yours on this [login to view URL] So I can share them all with you CSS, html, ja Więcej

(33 Oceny)
0.0
Walkingdreams

Hello, I read through the job details extremely carefully and I am absolutely sure that I can do the project very well. We are the team of 10 employees and over past 6 years we have completed 100+ projects. We al Więcej

(103 Oceny)
0.0
royalwebraisers

Dear Hiring Manager, We can help you in the project . I am good in: php, codeigniter, laravel, jquery, google map api, MySQL. Let me know when we can discuss in more details and start working on it asap. Lo Więcej

(84 Oceny)
0.0
Quechua

Dzień dobry, Mam 10-letnie doświadczenie przy projektach www. Jestem freelancerem, dzięki czemu podchodzę indywidualnie do Klienta. Wykonałem m.in.: [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] Więcej

$111 USD w ciągu 30 dni
(9 Oceny)
0.0