Zamknięty

Zlece wykonanie aplikacji na iPhone'a i Android

Wymagania/funkcjonalnosc aplikacji to: Lokalizacja, płatności online, integracja Cardio SDK do łatwego dodawania kart płatniczych, standardowy panel boczny z zakładkami do płatności, historii, integracji kodów promocyjnych które dają zniżkę od pierwszego zakupu (każdy klient będzie tez mógł wysłać swój kod do znajomych, sam zbierać kredyt, dając zniżki na pierwszy zakup) itd. Sama aplikacja będzie miała Google Maps, będzie precyzowała geograficznie wyszukiwane profile z serwera. Kilka (4-5) przycisków będzie sortować opcje przed wpisaniem czegoś do wyszukiwarki, jako opcja. Będzie także możliwość filtrowania poza wyszukiwarką przez krótkie menu. Aplikacja prawdopodobnie na iOS i Android jednocześnie.

Szukam współpracy z deweloperem freelancerem w zamian za procent firmy i umownie wynagrodzenie.

Możliwość logowania przez email i haslo i Facebook potrzebna. Opcja share to Facebook kodów promocyjnych i zakupu także potrzebna.

Aplikacja będzie wyszukiwać profile na serwerze, dodane i zrobione na stronie internetowej. Aplikacja web i panel administracyjny do tego jest także potrzebna, nieskomplikowana. Doświadczenie w SQL i PHP także potrzebne.

Więcej informacji dla poważnie zainteresowanych, doświadczenie w tworzeniu aplikacji iOS i Android niezbędne, szczegóły po podpisaniu umowy. Podstawowy angielski niezbędny.

Umiejętności: Android, iPhone, Mobile App Development, MySQL, PHP

Zobacz więcej: wi online, sdk facebook php, google android sdk

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Canada

Numer ID Projektu: #10380996

4 freelancerów przeciętnie składa ofertę za zł62/godz. do tego projektu

AppTricks

I can develop this app using phoengap and ionic for all [login to view URL] contact me for more details. Some of my previous app which is in app store: [login to view URL] Więcej

zł66 PLN / godzina
(20 Oceny)
5.2
vw6541329vw

Zapraszam do współpracy........................................................................................

zł66 PLN / godzina
(1 Ocena)
1.8
marksmith1990

Hello Sir, Hope you will be fine Thanks for posting the project. I wish to introduce myself for your job post. I read through the job details extremely carefully and I think my experience fits quite well on your re Więcej

zł62 PLN / godzina
(0 Oceny)
0.0
CreativeKaisen

Dzień dobry, Zajmuję się tworzeniem aplikacji na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Wystawiam FV. Zapraszam do kontaktu.

zł55 PLN / godzina
(0 Oceny)
0.0