Zamknięty

SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIA I MARKETINGU

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Tworzenie i prowadzenie grup na Facebooku, Linkedin, Twitter

• Planowanie i przygotowywanie ciekawych postów w social media zgodnych z kierunkiem rozwoju n

naszych usług

• Tworzenie treści tekstowych i wizualnych

• Angażowanie społeczności i systematyczna praca nad jej rozbudową

• Prowadzenie kampanii reklamowych w systemie Facebook Ads i Linkedin Ads

• Dbanie o spójny wygląd i wydźwięk komunikatów publikowanych na różnych platformach w zgodzie z

wizerunkiem firmy.

• Stały monitoring i analiza podjętych działań

• Planowanie i realizacja działań marketingowych budujących wizerunek firmy

WYMAGANIA:

• Minimum rok doświadczenia w zarządzaniu kanałami social media (Facebook, Linkedin, Twitter);

• Doświadczenie w animowaniu dyskusji z użytkownikami;

• Doświadczenie w monitoringu i moderacji kanałów social media;

• Praktyczna znajomość prowadzenia kampanii w Social Media;

• Podstawowa znajomość Google Analytics;

• Umiejętność tworzenia grafik z wykorzystaniem takich narzędzi jak Canva, Photoshop lub GIMP.

O NAS:

Jesteśmy start-upem – nasz portal pracy rusza we wrześniu i szukamy wsparcia w zakresie prowadzenia social mediów.

Osoba rekrutująca: Anna Hałupka

Umiejętności: Marketing w mediach społecznościowych, Social Media Post Design, Facebook Ads, Social Media Management, Marketing internetowy

O Kliencie:
( 0 ocen ) Poznan, Poland

Numer ID Projektu: #34173594

8 freelancerów złożyło ofertę na średnią kwotę $5/godzinę w tym projekcie

ewebzeal

Hello, We have 13+ Years of Experience in Social Media Marketing. We can create unique and compelling content for your social media platforms, for that we use the best Graphic Design tools like Photoshop, Illustrat Więcej

$8 USD / godzina
(328 Oceny)
7.9
bapitikader

Hi, I am Social Media Marketing expert. Especially I have more experience on Facebook/Twitter /Instagram / YouTube/Google review Marketing. I can give you real and active like/followers in worldwide, USA, Canada, UK, A Więcej

$2 USD / godzina
(75 Oceny)
5.8
Neerajpateldigi

Hi, Greetings.... After reading your project details, I found that you are looking for Social Media Marketing Expert, I do have huge experience in Managing Social Media Marketing & I can fulfill your requirements I Więcej

$7 USD / godzina
(8 Oceny)
4.1
Yashverma45

➡️ Social Media Marketing/Promotion ⬅️ Hello, I am a social media management or Growth expert with more than 3 years’ experience. I can help you to manage and grow your all-social media accounts. What I will do: - 1. Więcej

$5 USD / godzina
(17 Oceny)
3.4
amnakhanbiz0

Cześć, jestem doświadczonym Digital Marketing Specialist z 3-letnim doświadczeniem w Digital Marketingu, który przez lata pracował dla różnych firm. Będę zarządzał Twoimi kontami Social Media przez 30 dni z częstotliwo Więcej

(1 Ocena)
2.4
ismail80196

Hi, I understand perfectly your requirements. I am ready to start right now. I have strong knowledge about it. I am ready to start work right now and can assure the best service from my end. Waiting for your good res Więcej

$3 USD / godzina
(2 Oceny)
1.2
Nandhini1999

Hi there, I can take up your digital marketing project titled "SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIA I MARKETINGU" I have the required skill and experience in Digital marketing and lead generation projects. We are already doin Więcej

(2 Oceny)
1.4
ircoo

Jestem zainteresowany projektem i chetnie podejme sie jego realizacji. Zapraszam do kontaktu i omowimy wszystkie szczegóły.

(0 Oceny)
0.0