Zamknięty

Stwórz scrypt do World Press

Hej, jestemy stroną dla miłośników gier typu Wygraj Ligę.

Od razu mówię chodzi o piłkarską grę wirtulaną, czytanie danych z silnika gry.

Chcielibyśmy mieć na naszej stronie coś w rodzaju tabelki pokazującej skład drużyny UŻYTKOWNIKA i JEGO GOŚCIA [do 5], w pojedynku między nimi.

W ramach wytłumaczenia posłużą dwie grafiki oraz krótki opis.

W wersji angielskiej gry, strony jak [url removed, login to view] pozwalają ci wpisać numer twojej drużyny [bo każda ma przypisany swój] i numer drużyny kolegi,by porównać punkty twoje i jego i wyswitlic składy itd.

W polskiej wersji gry [url removed, login to view] drużyny mają podobny schemat, każda ma przypisany numer w linku więc pewnie można by to tez zrobić.

Wygląd teamu w grze to grafika przykładA , przykładowy link teamu to [url removed, login to view] [działa tylko po zalogowaniu] gdzie id=175 to numer teamu. Co chcemy osiągnąć to przepisanie danych do tabelki na naszej stronie na wzór przykładB tak by użytkownik odrazu widział jak mu idzie w potyczce z kolegą [do 5 kolegów].

Działamy w Worldpresie :

- dodanie menu w rejestracji na stronie id teamu

- stworzenie pojedynkow do 5 gosci [wedłog ich id] z możliwością nazwania ich na stałe z zapamiętaniem

- wygląd pojedynków na wzór przykładB

Możliwe ?

Umiejętności: Architektura oprogramowania, WordPress

Zobacz więcej: wordpress a to z, sta software, pos world, do 5, press 53, world press, team gr, amy, amy d, adb, ad pos, scrypt, pos menu, wordpress sport team, menu software pos, sport wordpress, pos wordpress, team view, wordpress wed, wordpress pos

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Leicester, United Kingdom

Numer ID Projektu: #6340230

nSolutionsPL

Nie złożono jeszcze oferty.

zł130 PLN w ciągu 3 dni
(7 Oceny)
2.7