Zamknięty

Robotyka i Automatyka - przerobienie maszyny Vendingowej

Przerobienie i implementacja funkcji w maszynie Vendingowej

1. Maszyna musi mieć wydzielone strefy (półki) które pracują normalnie bez nadzoru oraz specjalne z nadzorem operatorskim dostęp włączanym przez Internet. W grę wchodzi wyłącznie maszyna z półkami sprężynowymi.

2. Jeżeli klient wybiera strefę specjalną uruchamiana jest wideokonferencja, klient widzi operatora, operator klienta (kamera i ekran prezentujący LCD), maszyna stale zablokowana dla pólek specjalnych (przekaźnik blokuje dopływ prądu do półek), operator decyduje czy odblokować maszynę za naciśnięciem przycisku w swoim interfejsie. Po wykonanej transakcji półki specjalne ponownie się blokują.

3. Ekran LCD kiedy nie ma klienta - cały czas prezentuje reklamy w formie plików video - nagranych na pamięć flash lub dysk twardy w maszynie. Pliki muszą mieć możliwość aktualizacji przez Internet (pobierają świeży pliki w razie potrzeby – sprawdzanie daty pliku - co zaprogramowany okres czasu.

4. Współpraca maszyny z drukarką fiskalną lub zwykłą drukarką termiczną – fiskalizacja sprzedaży po stronie serwera.

5. Obsług czytnika kart płatniczych (Nayax)

(II etap)

1. Serwer wysyłania smsów z bazy danych z możliwością zarządzania bazą danych - usuwanie, blokowanie wysyłania treści - sterowane przez obustronną wymianę danych - serwer <> klient (wypisanie się z subskrypcji na życzenie klienta). Zgoda przy zaczytaniu linii papilarnych (II etap)

2. Czytnik linii papilarnych - przypisanie do np. numeru telefonu klienta (dodatkowe zabezpieczenie). Stałe wpisanie danego obrazu linii papilarnych na serwerze w bazie danych.

Półki specjalne automatycznie odblokowują się jeżeli obraz z czytnika linii papilarnych zgodny jest z podanym numerem telefonu i obrazem linii z bazy danych.

3. Skaner/kamera robiąca zrzut ekranu dowodu osobistego czy innego dokumentu i wysłanie go do operatora.

4. Umożliwienie operatorowi przez Internet blokowanie i odblokowywanie automatu.

5. Interfejs użytkownika menu na LCD w formie przeglądania obrazków-produktów - ekran dotykowy.

6. Interfejs operatora.

7. System kolejkowania nadchodzących połączeń u operatora - jeżeli operator jest zajęty klient musi poczekać.

8. Dopasowanie gotowego rozwiązania telemetrycznego do maszyn lub aktualizacja stanu magazynowego maszyny w trybie 1:1 ze stanem magazyny na serwerze lub synchronizacja danych raz na dobę.

9. Wybór odpowiedniej maszyny której interfejs umożliwia dwustronna komunikację przez interfejs obsługiwany przez Internet.

10. Wszystkie dołączane do maszyny akcesoria - zbudowane w formie modułów - łatwo składanych w jedną całość (wtyczki z kluczem, montaż na 1 lub 2 standardowe śruby).

Pozostałe wymagania odnośnie Wykonawcy znajdują się w pliku PDF w załączniku.

Umiejętności: Oprogramowanie wbudowane , Parallels Automation, Tworzenie oprogramowania

Zobacz więcej: sta software, i dost, daty, sta ana manila job opening, lspu sta cruz laguna, designed sta logo, sta znaci mca microsoft, qtp open sta, jobs sta cruz laguna, lspu sta cruz

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Gdańsk, Poland

Numer ID Projektu: #10266567