Zamknięty

Portal z uzyciem systemu aukcji odwroconych

Szanowni Panstwo,

Poszukujemy rzetelnej firmy IT posiadającej w zespole uzdolniony zespół, który będzie w stanie pod naszym przewodnictwem stworzyć rozbudowany portal interntowy. Arteligo jest start-upem i jest zainteresowane stoworzeniem platformy podobnej do serwisów [url removed, login to view], [url removed, login to view], [url removed, login to view] czy oferia.pl. Nasz produkt będzie jednak skierowany do niszowego, zagranicznego rynku. Portal będzie działał na zasadach systemu aukcji odwróconych, gdzie ktoś zamieszcza zapytanie, a w odpowiedzi otrzymuje różne oferty z których wybiera dla siebie najlepszą (niekoniecznie najtańszą). Poniżej krótka specyfikacja serwisu:

PRZEDE WSZYSTKIM SERWIS BEDZIE ANGLOJEZYCZNY z mozliwoscia zmieniania jezyka za pomoca Google Translate

1. Zapytania i oferty widoczne jedynie dla zalogowanych użytkowników:

- składający zapytanie ofertowe widzą jedynie swoje zapytania i złożone na nie oferty,

- oferenci widzą wszystkie zapytania ofertowe.

2. System weryfikacji rejestrujacych sie oferentow (system pozwalajacy sprawdzenie danych teleadresowych oraz wiarygodnosci firmy; zatwierdzona firma otrzymywalaby stosowny 'certyfikat wiarygodnosci')

3. Do oferentów zgrupowanych w pewnych kryteriach wysyłane są powiadomienia o nowych zapytaniach z częstotliwością ustaloną przez nich w ustawieniach konta.

4. Oferenci składają swoje oferty za pomocą serwisu. Proces ofertowy w formie odwroconej aukcji - oferenci zbijaja cene swoimi ofertami, a klient decyduje komu zlecic wykonanie uslugi. Oferta składa się z proponowanej ceny i krótkiego opisu. Po wybraniu wygrywającej oferty, do obu stron przesyłane jest powiadomienie wraz z danymi kontaktowymi.

5. Katalog oferentów - każdy oferent jest przypisany do branży (lub kilku) i posiada swoją stronę domową/wizytówkę z opisem i danymi kontaktowymi.

6. Zapytania można sortować i filtrować po różnych kryteriach w trakcie przeglądania.

7. Rozbudowany panel administracyjny dla uzytkownikow z kontem. Mozliwosc monitorowania trwajacych zlecen, kalendarz zlecen, itd.

8. Wymagana jest oczywiście możliwość generowania/wydobywania (np. sql) danych o zapytaniach, użytkownikach itd.

9. Serwis obsługuje płatności miedzynarodowe on-line (np. PayPal, a byc moze Escrow). itp. Oczywiście musi być w pełni bezpieczny dla użytkowników.

10. Serwis bedzie obslugiwal niszowy sektor, z nastepujacymi rodzajami uslug: transport (krajowy i miedzynarodowy), przestrzen magazynowa, instalacje u klienta, profesonalna fotografia, itd.

11. Serwis musi byc kompatybilny z urzadzeniami przenosnymi (wersja mobilna).

12. Docelowo chcielibysmy zrobic do tego aplikacje na Androida oraz Apple. Co za tym idzie, zglaszajace sie firmy, ktore maja doswiadczenie w pisaniu aplikacji beda mialy wieksze szanse na wygranie kontraktu.

Graficznie portal powinien być stosunkowo prosty - bez reklam oraz infantylej grafiki oraz ikon. Calosc musi byc swieza, nowoczesna i budzaca zaufanie (stylistyka nawiazujaca do apple, proste linie, biele i szarosci z mocniejszymi akcentami). Lista i sortowanie zapytań ofertowych powinno być proste i intuicyjne. Tak samo cała platforma.

Umieszczenie w serwisie zapytania ofertowego powinno byc blyskawiczne i intuicyjne i mozliwe do wykonania w trzech prostych krokach zajmujacych nie wiecej niz 5min.

Czas realizacji: pierwsza, testowa, ale działająca wersja do pierwszego tygodnia grudnia, gotowy portal do końca stycznia (jest miejsce na elastycznosc i dopracowanie charmonogramu prac)

Start: jak najszybciej

Oczywiscie odpowiemy na panstwa ewentualne pytania, ale sadzimy, ze powyzszy opis powinien byc wystarczajacy do wstepnego rozpisania projektu.

Dziekujemy serdecznie.

Umiejętności: Projektowanie stron www

Zobacz więcej: tak's website, produkt design portal, oferta website, komu, google translate o, translate on line, google translate co za, escrow com w 9, escrow ca, OBU, niz, apple w, translate sql, ane google, google ane, line portal, website anyvan, portal translate, sql portal, website design anyvan

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #6645145

2 freelancerów złożyło ofertę na kwotę zł15833 do tego projektu

VerayInteractive

Dzień dobry. Z tej strony Veray Interactive. Koszt wykonania projektu to 10 tys zł netto. Jeśli Państwo będą zainteresowani naszą ofertą proszę o podanie [login to view URL] lub kontakt przez naszą stronę dlatego że tutaj nie mo Więcej

zł15000 PLN w ciągu 50 dni
(0 Oceny)
0.0
borbismedia

Witam, jesteśmy zainteresowani realizacją zlecenia. Koszt oraz termin wykonania jest póki co orientacyjny. Proszę przesłać dodatkowe wymagania odnośnie funkcjonalności strony i wtedy będę mogła dokonać dokładniejszej w Więcej

zł16666 PLN w ciągu 45 dni
(0 Oceny)
0.0